LAT
RUS
ENG

"Hotel Jūrmala Spa" piedāvās dāvanu kartes un īpašas cenas spa piedāvājumiem

"Hotel Jūrmala Spa" stendā hallē "Apceļo Latviju" piedāvās dāvanu kartes ar izmitināšanu un spa par īpašām cenām. Viesnīcas stendā būs iespēja apskatīt jaunākos "Hotel Jūrmala Spa" piedāvājumus, kā arī iegādāties dāvanu kartes ar izmitināšanu par īpašām cenām. Dāvanu kartes būs pieejamas tikai "Balttour 2019" izstādes apmeklētājiem!

Dāvanu kartē būs iekļauta izmitināšana, atjaunotā saunu un baseinu centra "Wellness Oasis" apmeklējums, kā arī gardas brokastis restorānā"Jūrmala" un divas spa procedūras. Dāvanu kartes ir skaisti noformētas un kalpos kā lieliska dāvana Valentīna dienā vai citos svētkos. Turklāt tie apmeklētāji, kuri iegādāsies vismaz trīsdāvanu kartes, uz vietas varēs izbaudīt roku masāžu, jo stendā būs arī spa centra lieliskās meistares, kuras veiks roku masāžu un pastāstīs par jums interesējošām spa procedūrām no vairāk kā 200 procedūru klāsta.


"Hotel Jūrmala Spa" jaunums ir atjaunotais saunu un baseinu centrs "Wellness Oasis". Rekonstrukcijas laikā gan tika mainīts dizains, gan izbūvēts atpūtas stūrītis mazajiem viesiem. Turklāt viena sauna pielāgota bērniem, tajā uzstādīts TV. Viesi karsēties var piecās dažādās saunās (divās tvaika pirtīs, sāls pirtī, divu dažādu temperatūru somu pirtīs), kā arī atpūsties trīs dažādu temperatūru baseinos. Turklāt centra apmeklētāju ērtībai pie baseina ir iekārtots "Aqua" bārs, kur ir iespējams atveldzēties ar ūdeni, svaigi spiestajām sulām vai arī ar kādu gardu kokteili. Tāpat centrā ir arī kaskādes un burbuļvannas. Tagad centrā ir arī masāžas kabinets, kur saunu un baseina centra apmeklētāji uz vietas varēs saņemt masiera pakalpojumus un ir iespēja arī iegūt zeltainu iedegumu, sauļojoties solārijā. 

Vairāk informācijas par spa atpūtas iespējām "Hotel Jūrmala Spa": www.hoteljurmala.com
Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem