LAT
RUS
ENG

Dundagas novads – zeme pie divām jūrām!

Dundagas novads – zeme pie divām jūrām! / Dūoņig mōgõn – mō kōd mier jūs!
Dundaga – Šlītere – Kolka / Dūoņig – Šlītõr – Kūolka

Pašos Kurzemes ziemeļos – Dundagas novadā – lieliska atpūta klusās pludmalēs un pirmatnējā dabā, tīra gaisa ieskautā, mierīgā dzīves ritmā! Tieši tas, kas nepieciešams mūsdienu steigas un stresa nogurdinātajiem!


Lībiešu krasta ciemu īpatnējais šarms, Slīteres Nacionālā parka dabas burvība un reljefa daudzveidība, vietējo gardumu klāsts un satikšanās Kolkasragā, maršruti kājniekiem un velobraucējiem, arvien jauni atklājumi Dundagas pilī un jau iecienīto svētku prieks! 

Izstādes ekspozīcijas apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Dundagas novada 2019. gada jaunumiem: Mājas kafejnīcu dienu norisi līdztekus Slīteres ceļotāju dienām 1. un 2.jūnijā, jaunā multifunkcionālā Kolkas Lībiešu saieta nama darbību, pastaigu taku tīklu Dundagas centrā u.c. Kolkā tagad ceļotājus gaida arī ērti aprīkots stāvlaukums ar uzlādes iespēju elektromobiļiem, atjaunota Zēņu dīķa atpūtas teritorija Kolkas pievārtē, Dundagas centrā priecē izgaismota strūklaka un netālajā Pācē – labiekārtota peldvieta. 

Mūsu stendā varēs fotografēties kopā ar Košraga Pītagu zilo gotiņu, kā arī piedalīties izlozē, kuras balvā – nakšņošana Dundagas pils Barona apartamentos. 

Vairāk informācijas:
+371 29444395
+371 63232293
tic@dundaga.lv
Facebook: Visit Dundaga
Twitter: Dundaga TIC
www.visit.dundaga.lv


Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem