LAT
RUS
ENG

Lielvārdes novads vilina ar Lielvārdes jostas maģiju, Pumpura alu un dinozauriem!

No 2. – 4. februārim Rīgā norisinās tūrisma izstāde “Balttour 2018”, kurā piedalās arī Lielvārdes novads un Avārijas Brigādes (AB) parks, veidojot 55 kvadrātmetru plašu un dažādu aktivitāšu piepildītu ekspozīciju.

Lielvārdes novada stends (B8) 2. februārī piedāvās visiem interesentiem iepazīties ar „Linu mājas” darinājumiem, kā arī aicina piedalīties dažādās Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja sagatavotajās aktivitātēs, piemēram, zīlēšanā ar Lielvārdes jostu. Sestdien, 3.februārī, plkst. 10.00 paredzēta alus darītavas „Pumpurs” meistarklase alus darīšanā un 16.00 misas degustācija. Klāt pie misas apmeklētāji varēs baudīt arī „Zelmas maiznīcas” uz vietas cepto gardo maizīti, bet visas dienas gaitā stenda apmeklētāji varēs izcept līdzņemšanai personalizētu kliņģerīti. Savukārt svētdien izstādes apmeklētājus gaidīs, par sevi stāstīs un ar saviem labumiem cienās sidra darīšanas meistars Mr.Plūme un alus darītava „Pumpurs”.


Apciemodami Lielvārdes novada stendu, nepaejiet garām arī AB parka atraktīvajai ekspozīcijai (C5) un nepalaidiet garām iespēju izpētīt dinozauru „no iekšpuses”, iepazīties ar jaunajiem parka tēliem, kā arī apgleznot sejiņas, pūst burbuļus vai dekorēt piparkūkas.

Gaidīsim Lielvārdē!Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem