LAT
RUS
ENG

Ludzas novada TIC darbinieki Latgales stendā aicinās ceļotājus uz senāko Latvijas pilsētu!

Pēdējos gadus tūrisma iespēju daudzveidība Ludzā ir augusi, ceļotāji atzinīgi novērtē ziedošo, sakopto un kultūrvēsturiski bagāto, darbīgo pilsētu Latvijas austrumu pierobežā. Neskatoties uz tālo ceļu no galvaspilsētas, tā spēj ieinteresēt. Šogad piedāvāsim ne vien virtuālo ekskursiju Livonijas pilsdrupās, Ludzas novadpētniecības muzeja un Lielās Sinagogas ekspozīciju apmeklējumu, darbošanos Ludzas amatnieku centrā kā iepriekš, bet arī aicināsim apmeklēt salonu Pelnrušķītes sapnis, ekskursiju bērniem “Lūcijas nakts pasakas”, kā arī vietējo dūņu dziednieciskās vannas, SPA procedūras, melnās pirtis un atpūtu laukos viesu mājās.

Šī gada lielākais pasākums, kas atvilinās daudzus ceļotājus uz Ludzu ir Lielais Latgaļu tirgus, tas ar lepnumu šogad svinēs savu 10 gadu jubileju. Noteikti vairāk sagaidīsim arī velotūristus, jo nu mums ir jauns reģionāls marķēts velomaršruts N36, kas ļauj apceļot visu pierobežu, iekļaujot arī vietējos maršrutiņus pa novadu!


Ludzas tūrisma informācijas centra speciālisti izstādes apmeklētājiem sagatavojuši jaunus tūrisma materiālus, kas palīdzēs saplānot ceļojumus uz Ludzu un Latgali, un kuros ietverts plašs tūrisma piedāvājums – naktsmītnes, apskates objekti, velo maršruti, aktīvā tūrisma iespējas, piedāvājumi ģimenēm ar bērniem, atpūta pie ūdeņiem. 

Sadarbībā ar pašvaldību ir izdotas jaunas Ludzas novada tūrisma kartes, pilsētas plāns, Ludzas tūrisma piedāvājums būs atrodams jaunajā Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu kartē, jaunajā Latgales tūrisma kartē, kurā saistošus piedāvājumus atradīs gan aktīvā tūrisma piekritēji un pāri, gan ģimenes ar bērniem, kas reģionam ir ļoti nozīmīgi segmenti.

Latgales stendu tradicionāli atraktīvāku darīs keramiķis Valdi Pauliņš, Turku pirts ciema, Šmakovkas dedzinātavas, Rāznas nacionālā parka, Daugavpils Sikspārņu centra, siera gatavotāju, biedrības Kroma kolns pārstāvji. Lai piesaistītu apmeklētāju uzmanību Latgales stendam, tiek organizēta īpaša dāvanu loterija, kur varēs izlozēt dažādas novadu tūrisma objektu īpašnieku piedāvātas veltes, kā piemēram dāvanu kartes nakšņošanai viesnīcās, ekspozīciju apmeklējumu brīvbiļete, atlaides pakalpojumiem, vakariņas u.c. 

Arī ludzānieši sarūpējuši loterijai dāvanu kartes: SIA “Pelloid SPA” dūņu vannas procedūrām, aktīvās atpūtas pakalpojumiem, Ludzas amatnieku centra ekskursijai un meistardarbnīcām, kā arī amatnieku izstrādājumiem, Ludzas Novadpētniecības muzeja un salona Pelnrušķītes sapnis apmeklējumam un vēl!
Latgales stenda dalību starptautiskajā tūrisma – izstādē gadatirgū “Balttour” nodrošina Latgales tūrisma asociācija “Ezerzeme” (LTA) kopīgi sadarbojoties ar Latgales pašvaldībām un Latgales plānošanas reģionu.

Starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour” ir Baltijā nozīmīgākā tikšanās vieta tūrisma profesionāļiem un potenciālajiem tūrisma produktu patērētājiem, kur veidojas jauni kontakti un tiek stiprināta esošā sadarbība, tā ir arī vieta, kur ir iespēja uzrunāt individuālos ceļotājus. Popularizējot tūrisma 2018. gada tūrisma piedāvājumu, šogad jau aizvadītas trīs starptautiskās tūrisma izstādes-gadatirgi Somijā, Nīderlandē un Lietuvā. Vēl gaidāms darbs starptautiskajās tūrisma izstādēs Igaunijā un Vācijā – Minhenē un Berlīnē, kā arī Baltkrievijā – Minskā.

Gaidīsim Latgales stendā izstādē “Balttour 2018”!
Un gaidīsim ceļotājus pie mums Ludzā!
Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem