LAT
RUS
ENG

Ziemeļlatgale – vieta taviem atklājumiem

Šogad Ziemeļlatgales novadi – Balvu, Viļakas, Rugāju, Baltinavas un Kārsavas - starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2018” kā ierasts būs atrodami Latgales reģiona stendā un pirmo reizi piedāvās kopīgu piecu novadu tūrisma karti.

Ziemeļlatgales tūrisma kartē atrodama informācija par labākajiem tūrisma objektiem un naktsmītnēm, kā piemēram, informācija par jau ievērību ieguvušo reģionālo velomaršrutu nr. 34 “Rypoj vasals!” un pieciem jaunajiem vienas dienas vietējiem velomaršrutiem Balvu, Viļakas un Kārsavas novados.

Izstādes laikā ikvienam būs iespēja iegūt informāciju par unikālajiem vides objektiem Ziemeļlatgalē, kas veltīti piecām dabas stihijām, turklāt vides objekts “Gaiss” Balvos ir lielākais vēja zvanu ansamblis pasaulē.

Jau trešo gadu šajos piecos novados notiks aktīvās atpūtas un kultūras notikums “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”. Tā laikā vienu nedēļas nogali – 17. un 18. februārī – reģionā notiks virkne aktivitāšu: ziemas pārgājiens, īpašas meistardarbnīcas kulinārijā, sveču liešanā un pirtī iešanas ABC, tāpat neizpaliks Meteņdienas tradīciju pasākums un citas aktivitātes brīvā dabā – slēpošanas, vizināšanās zirga kamanās vai zirga mugurā u.tml. Atliek vien cerēt uz atbilstošiem laika apstākļiem – un brauciet ciemos!

Jaunus novadus prezentējošus tūrisma informatīvos materiālus ir sagatavojuši Balvu, Viļakas un Baltinavas novadi, tāpēc aicinām apmeklēt Latgales stendu, lai iegūtu aktuālo informāciju par tūrisma iespējām un jauniem atklājumiem Ziemeļlatgalē.

Vairāk par tūrisma piedāvājumu aktualitātēm Ziemeļlatgalē uzzini šeit:

turisms.balvi.lv
www.vilaka.lv
www.rugaji.lv
www.baltinava.lv
www.karsava.lv

Kā arī Facebook.com: @BalvuNovadaTic, @turismsvilaka, @visit.rugaji, @visit.karsava


Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem