LAT
RUS
ENG

Oftalmoloģija bez robežām

Nepalaidiet garām iespēju piedalīties balvu izlozē, ko piedāvā viens no izstādes “Balttour 2018” dalībniekiem – Viļņas Diagnostikas un ārstniecības medicīnas centrs! Šis Viļņas medicīnas centrs ir atzīts Lietuvas privātās medicīnas līderis, kas piedāvā pilnu medicīnas pakalpojumu klāstu – no diagnostikas, terapeitiskās un ķirurģiskās ārstēšanas līdz fiziskajai un medicīniskajai rehabilitācijai – un visus, kas sirgst ar tuvredzību, tālredzību vai astigmātismu, aicina apmeklēt stendu Nr. H32.

Medicīnas tūrisms ir stabili ienācis mūsu dzīvē. Cilvēki dodas uz jebkuru pasaules malu, lai saņemtu medicīnas pakalpojumus. Tā ir veiksme – atrast labu ārstu vai klīniku un veikt unikālu operāciju, kas nav iespējama dzimtenē. Pie Diagnostikas un ārstniecības medicīnas centra ārstiem pacienti brauc no daudzām pasaules valstīm. Ārzemnieki īpaši cenšas nokļūt pie Centra oftalmologiem, kuru komandu vada slavenais mikroķirurgs, medicīnas zinātņu doktors Paulis Rudalēvičus (Paulius Rudalevičius).


“Ārvalstu pacienti labprāt brauc uz mūsu centru, jo ārvalstu pacientu uzņemšanas nodaļa ne tikai piedāvā modernu aprīkojumu un jaunākās ārstniecības metodes, bet arī ir izveidojusi ļoti ērtu citu valstu pilsoņu uzņemšanas sistēmu. Cilvēkiem, kas brauc pie mums, nav problēmu ar vīzu noformēšanu, transfēru, pirmsoperācijas sagatavošanu. Svarīgi ir arī tas, ka nepastāv valodas barjera – viss personāls pārvalda vairākas valodas. Man kā ārstam ir ļoti svarīgi, lai pacients būtu sagatavojies, atbrauktu ar visu nepieciešamo analīžu rezultātiem. Par to rūpējas īpaši menedžeri, kuri uztur pastāvīgus sakarus ar pacientiem un piedāvā atvest nepieciešamo izmeklējumu rezultātus vai arī izveido pārbaužu grafiku pie mums, lai pacients klīnikā uzturētos pēc iespējas īsāku laiku. Ar Latviju mums ir izveidojušās īpašas attiecības. Tā kā medicīnas tūrisms no Latvijas ir plaši izplatīts, mēs braucam uz dažām pilsētām, lai sniegtu konsultācijas pirms un pēc operācijām. Pacientam atliek tikai atbraukt uz operāciju un mūsu stacionārā palikt uz vienu nakti. Tādējādi operāciju un kontrolapskati pēc tās izdodas veikt vienas vizītes laikā.”
Paulis Rudalēvičus

Izstādē “Balttour 2018” Diagnostikas un ārstniecības medicīnas centrs visiem apmeklētājiem piedāvā lielisku izdevību – ne tikai pārbaudīt redzi, bet arī saņemt ārsta-oftalmologa konsultāciju par lāzerkorekcijas iespējām tuvredzības, tālredzības vai astigmātisma gadījumā, kā arī piedalīties balvu izlozē. Tiks izlozētas:
• 3 bezmaksas redzes lāzerkorekcijas operācijas;
• 3 operācijas ar 20% atlaidi;
• 3 operācijas ar 30% atlaidi.

Visiem izlozes dalībniekiem tiek piešķirta 10% atlaide redzes lāzerkorekcijas operācijai. Vairāk par redzes lāzerkorekciju.

Diagnostikas un ārstniecības medicīnas centrs ir vienīgais Baltijas valstīs, kur, veicot redzes lāzerkorekcijas operācijas, tiek izmantota Smart Pulse tehnoloģija, kas ļauj īpaši saudzīgi veikt korekciju pat pacientiem ar ļoti plānu radzeni, kuriem operācija citur tika atteikta šāda acs defekta dēļ.
Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem