LAT
RUS
ENG

Madonas novads 2018. gadā būs aktīvs un garšīgs!

Vai Tu zini, ka MADONA 2018. gadā ir oficiāli pasludināta par Latvijas jauniešu galvaspilsētu? Tas ir lielisks iemesls, lai tieši Tava klase, kurss, ģimene vai draugu kompānija atbrauktu ciemos. Nāc uz Madonas novada stendu C20 izstādē “Balttour2018” un noskaidro idejas brauciena programmai!

Daži piemēri:
• Slēpošana un snovošana Gaiziņkalna apkārtnē. Īpašais “Viešūra kalna” piedāvājums skolēniem ceturtdienās un piektdienās ar skolu iesniegumiem vai uzrādot skolēnu apliecību – 2 stundu ziemas prieki pa 4.00 EUR/pers. (cenā ietilpst inventāra noma un trases izmantošana). Vairāk: www.viesurakalns.lv
• 3. maijā Gaiziņkalnā notiks Latvijas valsts ģimnāziju koru sadziedāšanās svētki “No Gaiziņa Latviju redzot”, bet 4. maijā Madonā notiks Latvijas nacionālo bruņoto spēku parāde “Brīvības svētki Madonā”.
• Lubāna ezera piekrastes dabas vērtību iepazīšana, izspēlējot orientēšanās spēli, izmēģinot braucienu ar SUP dēli pa marķēto niedru labirintu, ar binokļiem vērojot putnus vai ejot kopīgā pārgājienā. Piedāvā Lubāna mitrāja informācijas centrs. Vairāk: www.lubanamitrajs.lv
• Noorganizē savu raganu komandu, sagādā slotas un raganām cienīgu apģērbu un lido vai brauc uz “Raganu slotu balli”, kas notiks 2018. gada 13. oktobrī. Visas Latvijas raganas pulcēsies un komandās sacentīsies LVM uzņēmumā “Kalsnavas arborētums”.

Savukārt gardēžiem par prieku 2018. gadā esam sarūpējuši jaunas kulinārijas programmas, piemēram:
• “Vakars uz ezera” – izsmalcināts garšu baudījums kopā ar slaveniem Latvijas pavāriem uz grezni iekārtota plosta Kāla ezerā. Vairāk: www.viedi.org
• Silvijas Čurkstes kulinārā programma “Gaiziņa apkārtnes senie ēdieni” grupām – ar stāstiem un cienāšanos, kas notiek omulīgā viesu mājā “Lielie Kupri”.
• Antras Gotlaufas kulinārā programma “Senie Madonas novada ēdieni” grupām – ar stāstiem, cienāšanos un meistarklasēm, kas notiek senlaicīgā viesu mājā “Apiņu kalte”.


Gribam pastāstīt, ka pagājušajā gadā Madonas novada apceļotāji varēja balsot par interesantākajiem un kvalitatīvākajiem tūrisma objektiem. Titulus un kvalitātes zīmi 2018. gada viesu uzņemšanai ieguva šādi objekti:
• “Garšas karalis” – uzņēmuma “Lazdonas piensaimnieks” ražotais “Kefīrs ar bifido baktērijām”. Uzņēmums ceļotājiem piedāvā ekskursiju pa ražotni, kur top ap 50 veidu produkti, un degustāciju. Vairāk: www.lazdona.lv
• “Interesantākā ekskursija” – ģimenes vīnu darītavas “Domu pietura” ekskursija ar degustāciju un stāstu par mājas vīnu tapšanu. Vairāk: www.domupietura.lv
• “Skaistākais iepakojums” – uzņēmuma “Madonas karameles” krāsainajai saldumu produkcijai. Uzņēmums ceļotājiem piedāvā garšīgu ekskursiju ar karameļu gatavošanu. Vairāk: www.karameles.lv

Izstādes “Balttour 2018” apmeklētājus informējam, ka Madonas novada stendā varēs tikties ar vairākiem mūsu novada tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, kā arī katru dienu laimēt kādu no sarūpētajām pārsteiguma balvām!

2. februārī (piektdien) stendā strādās: Madonas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centrs, populārākais Madonas novada dabas izziņas objekts “Kalsnavas arborētums” un pasākumu aģentūra “Viedi”, kas reklamēs garšu baudījumu kopā ar slaveniem Latvijas pavāriem uz plosta Kāla ezerā. 

3. februārī (sestdien) stendā strādās: Madonas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centrs, kolorītais maiznieks Andrejs Broks, Gaiziņkalna vēstniece un dabas gide Danuta Kiopa un vienmēr ar savu krāšņumu pārsteidzošais “Kalsnavas arborētums”. 

4. februārī (svētdien) stendā strādās: Lubāna mitrāja informācijas centrs, biškopības saimniecības “Kalnu medus” saimnieks Sandris Akmans, populārākais Madonas novada dabas izziņas objekts “Kalsnavas arborētums” un Madonas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centrs.

Vairāk:

tic@madona.lv, www.visitmadona.lv


Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem