LAT
RUS
ENG

Smiltenes novada TIC gatavojas tūrisma izstādei ‘’Balttour 2018’’

Starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2018” Rīgā, Ķīpsalā no 2. līdz 4. februārim Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) prezentēs novada tūrisma piedāvājumu kopīgā stendā ar Raunas, Apes un Alūksnes novadiem zem kopīgā nosaukuma “Vidzemes šosejas pieturas.”

Smiltenes novads izstādes apmeklētājus iepazīstinās ar Smiltenes novada aizraujošākajiem apskates objektiem, dabas bagātībām, tūrisma piedāvājumiem un aktualitātēm. Kā jaunums šogad tiks akcentēta jaunā, interaktīvā Smiltenes novada medicīnas vēstures ekspozīcija Mēru muižā un muzeja piedāvājums, gan arī aktīvās atpūtas iespējas novadā un Smiltenes daudzveidīgās velo takas, kas katru gadu raisa lielu interesi. Tāpat kā iepriekš, interesentiem būs sarūpēts gada lielāko pasākumu plāns Smiltenes novadā, liekot īpašu akcentu uz Latvijas simtgades notikumiem. 


Izstādes laikā Smiltenes novada TIC kolektīvam pievienosies Smiltenes novada tūrisma uzņēmēji. Piektdien būs iespējams satikt Mēru muižas vadītāju Daci Ozoliņu, kas iepazīstinās ar Mēru muižas jaunumiem un ekspozīciju, lauku mājas “Donas” saimnieci Ilzi Briedi, kas piedāvās nogaršot lielmātes puķūdeni un uzkost sātīgu speķmaizīti, kā arī z/s “Tīreļi” saimnieks Jānis Griezāns sniegs iespēju nogaršot dažāda veida kaltētus kārumus no augļiem. Sestdienas rītā no enerģiskā Ervina Labanovska būs iespēja uzzināt par dzirkstošajām bērzu sulām “Birzī” un nogaršot to daudzos veidus, savukārt sestdienas pēcpusdienā varēs klātienē sastapt Firsta madāmu Lilī ar saviem palīgiem no Smiltenes muižas, kas stāstīs un ļaus nogaršot smalkus kārumus un spēcinošus našķus, kuri tiek gatavoti Smiltenes Kalnamuižā. Tikmēr tirdzniecības zonā visas trīs dienas varēs satikt maizes muzeja un kafejnīcas “Kukaburra” saimnieku Jāni Krieķi, kurš piedāvās rudzu maizi ar rudzupuķēm, kaņepju staku un pirmo reizi arī priežu čiekuru ievārījumu. 

Vairāk:Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem