LAT
RUS
ENG

“Bānītim 115!” jeb “Ar tvaiku uz Latvijas simtgadi!”

Dodies uz halles “Apceļo Latviju” stendu A20, kur pirmoreiz plašākai publikai tiks prezentēts unikālais un Latvijā vienīgais izglītojošais interaktīvais centrs “Dzelzceļš un tvaiks”, kas šī gada 2. septembrī uzsāks savu darbību Gulbenes dzelzceļa stacijā. Aicinām to apmeklēt pirmsskolas, vispārizglītojošās, profesionālās izglītības iestādes, ģimenes ar bērniem, darba kolektīvus un ikvienu interesentu.

Vienreizēja iespēja!
Tikai “Balttour 2018” laikā apmeklē Gulbenes stendu un izdrukā sev biļeti, norādot tajā sev tīkamu galamērķi, bet vēlāk, apmeklējot izglītojošo un interaktīvo centru “Dzelzceļš un tvaiks” Gulbenē, saņem atlaidi centra apmeklējumam, kā arī nakšņošanai viesu namā “Depo”, lai izjustu īstenu tvaika dzelzceļa gaisotni!

Izstādē varēs nobaudīt Gulbenes novada mājražotāju sarūpētos gardumus, satikt leģendāros Bānīša laupītājus un uzzināt jaunāko Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu, ar kuru jūs iepazīstinās PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” un SIA “Gulbenes-Alūksnes bānītis” darbinieki. Turklāt ikviens tiks aicināts apmeklēt arī Bānīša svētkus “Bānītim 115!”, kas 1. septembrī norisināsies Gulbenē un Stāmerienā.

Vairāk informācijas www.visitgulbene.lv vai zvanot pa tālr. 26557582, 64497729.Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem