LAT
RUS
ENG

Tava nākošā ceļojuma galamērķis – Klaipēda!

 Laipni lūgti Klaipēdā! Trešā lielākā pilsētā Lietuvā, kur tagadne satiekas ar pagātni, aicina Jūs! Klaipēda, izbijusī Prūsijas galvaspilsēta, savā arhitektūrā saglabājusi tās dvesmu. Tāpat tā ir vienīgā pilsēta visā Lietuvā, kura savā ostā uzņem leģendārā Titānika lieluma kuģus.

Klaipēdas pilsēta ir burvīga visu gadu. Šeit, ceļojot pa vecpilsētas mazajām ieliņām, Jūs atradīsiet lielu kafejnīcu, muzeju, galeriju un vietējo restorānu klāstu. Šogad Klaipēda aicina Jūs apmeklēt jaunas vietas: Lietuvas Jūras Muzeja atjaunoto akvāriju un pilnīgu jaunumu – jaunuzbūvēto mūsdienu Otrā Pasaules kara muzeju ar nosaukumu "39/45".

Bet mēs ticam, ka Klaipēda ir domāta ne tikai pastaigām pa vecpilsētu vai muzeju apskatei. Tā ir lieliska vieta, kur praktizēt arī sportiskās aktivitātes – riteņbraukšanu, burāšanu, vindsērfingu, supošanu. Ja viss iepriekš minētais ir mazliet pārāk ekstrēms, Jūs varat vienkārši doties mierīgā skrējienā gar jūru, jo Klaipēda šogad ir pasludināta par Eiropas sporta pilsētu.

Tāpat ir dažas vietas netālu no Klaipēdas, kuras var apmeklēt vienas dienas ceļojumos – Kuršu kāpas Nacionālo parku, Palangas kūrortu, Šilutes reģionu, Skuodas akmeņu zemi, Kretingas klosteru pilsētu. Katra vieta ir unikāla savā veidā, ir tik daudz ko redzēt un izpētīt, ka būtu viegli izaicināt garlaicību!

Jau interesē? Nāciet un apmeklējiet mūs pie stenda Nr. H19.Seko mums! 

Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem