LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Taipejas Misija Latvijas Republikā piedalīsies izstādē "Balttour 2017"!

Taipejas Misija Latvijas Republikā, sadarbojoties ar Ķīnas Republikas (Taivānas) Tūrisma biroju, jau piekto gadu pēc kārtas piedalīsies tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour". Taipejas Misija Latvijas Republikā izmantos šo lielisko iespēju, lai visus individuālos interesentus un ceļojumu aģentūras iepazīstinātu ar skaisto un daudzpusīgo Taivānu.

ANO Pasaules Tūrisma organizācija (UNWTO) 2017. gadu ir pasludinājusi par Starptautisko ilgtspējīga tūrisma gadu, savukārt Taivāna – par Ekotūrisma gadu, kas veltīts padziļinātām ekotūrisma aktivitātēm, piemēram, jāņtārpiņu, delfīnu, vaļu, migrācijas putnu un purpura tauriņu vērošanai. Īpašu ievērību veltot tauriņu biotopiem, Taipeja ir ieguvusi tiesības 2017. gadā rīkot Starptautisko tauriņu simpoziju. Šīs aktivitātes piedāvā nesalīdzināmi plašas ekotūrisma iespējas, un jūs nevarat tās laist garām!

Taipejas Misija Latvijas Republikā sirsnīgi aicina piedalīties lentes griešanas ceremonijā, lai atzīmētu Taipejas Misijas stenda Nr. J20 atklāšanu piektdien, 3. februārī, plkst.10.00!


Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem