LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Tobago iedvesmos arī izstādē „Balttour 2017”!

Pirmo reizi izstādē „Balttour” piedalīsies Karību jūras pērle Tobago – būsiet laipni gaidīti stendā Nr. J18A! Tobago pārstāvji ne tikai sniegs informāciju par šo salu un tūrisma iespējām, bet arī priecēs visus ar muzikālu izklaidi, lai radītu autentisku Karību salas noskaņojumu.

Reiz Tobago iedvesmoja rakstnieku Danielu Defo sacerēt savu slavenāko romānu "Robinsons Kruzo", un ikviens, kurš pēcāk spēris kāju uz šīs salas, ir pārliecinājies - Tobago iedvesmo! Nelielā sala Karību jūras dienvidu daļā ir vilinošs galamērķis ikvienam ceļotājam. Pasakainas piekrastes ieskautā dabas daudzveidība vien ir tā vērta, lai kaut reizi mūžā apmeklētu Trinidadas mazo māsu. Kalnainas lietus mežu ainavas, savrupas lagūnas ar kristāldzidru ūdeni, smilšainas pludmales - Tobago vēlīgi lutina ar savām dabas veltēm ikvienu viesi.

Lai informētu preses pārstāvjus par tūrisma iespējām Tobago un sagatavotos plānotajam preses braucienam, Tobago Tūrisma Ministrija aicina preses pārstāvjus uz preses konferenci:
Piektdien, 3. februārī
Plkst. 12.00-13.00, ierašanās 12.00
Konferenču zālē Nr. 1
Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

Visus interesentus lūdzam reģistrēties līdz 2. februāra plkst. 12.00, sūtot e-pasta vēstuli uz eva.altenburga@eventsolutions.lv un lūdzam norādīt savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto mediju un savu kontaktinformāciju.

Par Tobago Tūrisma Ministriju
Tobago Tūrisma Ministrija gādā par tūrisma infrastruktūru, tās standartiem un attīstību, kā arī reklamē skaisto Tobago salu visā pasaulē, lai iedvesmotu ceļotājus apmeklēt visautentiskāko Karību salu.

Vairāk informācijas: www.tobagostyle.travelGalerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem