LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Abavas senlejas stendā uzzini par Sabiles un Kandavas novada tūrisma iespējām!

Ceļotāji aicināti hallē „Apceļo Latviju!” apmeklēt Abavas senlejas stendu (Nr. C6), kurā varēs uzzināt par Abava ielejas – Sabiles un Kandavas novada – tūrisma iespējām! Piedāvājums ir plašs un interesants!

KANDAVA
Mūsu gleznainajā mazpilsētiņā Kandavā notiks jau 22. mākslinieku vasaras plenērs, kura laikā mākslinieki iemūžinās skaistākos mirkļus ne tikai Kandavā, bet arī citviet novadā. Tas mūs iedvesmoja radīt maršrutu mākslas baudītājiem – piedāvāsim Latvijas simtgadei veltītu maršrutu “Kandavas Mākslas taka”. Apmeklētājus iepazīstināsim ar jauno Kandavas novada tūrisma bukletu, kartēm un pasākumu plānu.
Kandavas novads dzīvo ar garšu!

SABILE
Sabile ir neliela Kurzemes mazpilsētiņa, kura terasveidīgi izvietojusies Abavas upes senlejas skaistākajā un dziļākajā posmā – Talsu novada dienvidu daļā. Pilsētai nenoliedzami piemīt savs šarms – cauri plūstošā Abavas upe, Vīna kalns, mazās ieliņas, kā arī plašais un interesantais tūrisma piedāvājums uz šejieni ik vasaru vilina daudz apmeklētāju.
Šogad tūrisma izstādē „Balttour 2017” Sabile izrādīsies gan ar savu tūrisma piedāvājuma klāstu, apmeklētājiem piedāvājot jauno bukletu par Sabiles puses apskates objektiem, gan arī ar savām veiksmes bizēm, kuras lēnām top par Sabiles puses vizītkarti. Stendā būs iespēja arī nofotografēties pie Sabiles Koka rotaļlietu muzeja lielā putna!
Izbaudi arī Tu Sabili – pilsētu ar odziņu!


Uzzini vairāk:
visitkandava.lv
www.visit.sabile.lv

Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem