LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Ieplāno Liepāju Rīgā! Garlaicīgi pie mums nav pat prasīgam ceļotājam!

Ikvienā gadalaikā Liepāja un tās apkārtne piedāvā kādu pārsteigumu – sākot no mūzikas festivāliem, azartiskām autorallija sacensībām, aktīvās atpūtas veidiem uz ūdens, zemes vai gaisā līdz piesātinātam kultūras un sporta pasākumu kalendāram visus 12 mēnešus. Katrs var atrast sev ko tīkamu!

Kā aktuāli apmeklējuma galapunkti pašlaik ziemas periodā kļuvuši kultūras pasākumu norises citadeles – koncertzāle Lielais dzintars, Liepājas teātris un Leļļu teātris, muzeji un amatnieku un meistaru apdzīvotais Dārza ielas radošais kvartāls. 


Liepājas Olimpiskajā centrā (LOC) vasaru var izjust visu gadu SPA kompleksā. LOC šobrīd norit bagāta kultūras pasākumu un sporta spēļu sezona. 

Aktīvās atpūtas cienītājus visa gada garumā uzņem veikparks, boulinga klubs, elektrokartingu halle un dronu arēna. Atjautīgus uzdevumus komandu saliedēšanai piedāvā slēgtās istabas. 

Tuvojoties siltākam laikam atpūtas vietā Beberliņi, Karostā ar jauniem pārsteigumiem sagaidīs piedzīvojumu parks Tarzāns.

Karosta pati par sevi ir pilsēta pilsētā. Šeit atrodas vienīgais tūristiem atvērtais militārais cietums Eiropā. Karostā izbaudi arī atklātās jūras skarbumu uz Ziemeļu mola un fortos!

Pastaiga pilsētā ved gar Liepājas himnas tēlu skulptūrām, lielākajām bungām Latvijā, Spoku koku, Kristapa Porziņģa dāvināto NBA basketbola laukumu, Latvijas mūziķu Slavas aleju un citiem interesantiem apskates objektiem. Laiski iepazīt pilsētu var vasaras sezonā, izbraucot ar stilizētu vilcieniņu. Ja tas viss šķiet par mierpilnu, var ļauties Liepājas velo celiņu burvībai, kas Liepājas laika apstākļos ir pieejami praktiski 11 mēnešus gadā. Bet varbūt īstās atpūtas sajūtu rada pastaiga līdz putnu vērošanas torņiem Liepājas ezerā. 

Sv. Trīsvienības katedrāles tornī skats uz pilsētu paveras kā no putna lidojuma. 

Pilsēta ir arī iecienīts darījumu tūrisma galamērķis, jo garantē izraušanos no rutīnas un iedvesmu jaunām idejām. Izsmalcinātas vai demokrātiskas ieceres – Liepājā ir piemēroti „mundieri” ikvienam darījumu tūrisma pasākumam.

Apceļo visu Lejaskurzemi – šeit atdzīvojas Kuršu vikingi, vari apgūt zvejas un senās maizes cepšanas prasmes, iepazīt savvaļas zirgus un taurus, senlejas, militāro mantojumu un apmulst seno muižu un piļu skaistuma priekšā.

Lejaskurzeme ir arīdzan izteiksmīgu garšu sajaukums ar mīlestību pret visu gastronomisko, skaisto, košo un smaržīgo.

Ieplāno Liepāju Starptautiskajā tūrisma izstādē - gadatirgū „Balttour 2017” no 3. līdz 5. februārim! Gaidīsim Jūs Liepājas iedvesmas, dzintara un vēja interaktīvajā stendā Ķīpsalā hallē „Apceļo Latviju!”, stendā Nr. B4/C1!

Palīgs ceļojumu plānošanai - www.liepaja.travel

Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem