LAIMLINI – laimīgs dizains radīts Latvijā!


Aicinām iepazīt un iegadāties LAIMLINU šūto apģērbu, dizaina t-kreklus un mājas tekstilu īpašā iepakojumā. Gaidīsim Jūs hallē “Apceļo Latviju” (2.stends, blakus mājražotāju galdiem).

Mūsu produkcijai ir kvalitāte, oriģināls izskats, patīkams materiāls, funkcionalitāte, ilga lietošana par labu cenu. Tā rada pozitīvas emocijas ticot, ka ar mīlestību darinātas lietas spēj nest laimi!


LAIMLINU stendā izstādes apmeklētāji varēs iegādāties :
  • Šūtus gaisīgus, sievišķīgus tilla svārkus dažādās krāsās, rotātus ar samtu un mežģīnēm.
  • Kokvilnas T-kreklus ar dažādiem dizaina zīmējumiem un atziņām sievietēm, vīriešiem, bērniem. Ko tu izvēlēsies “Tu esi mans draugs un es tevi mīlu” - suņu un kaķu krekliņus? Iespējams, tevi iedvesmos Vinnija Pūka atziņa “vajag darīt tā, kā darīt vajag, bet darīt tā, kā nevajag darīt, nevajag darīt”? Noteikti tev patiks krāsainie ezīši ar ābolu un mūsu lepnums, krekliņi ar atstarojošu Saulgriežu rakstu.
  • Mājas tekstilu no dabīga lina, to apdarē izmantotas mežģīnes, pīnes, tautiskās un stilizētās lentas. Tā iepakojums ir oriģināls, ērts, personificējams grafiskiem zīmējumiem, kultūrvēsturiskiem objektiem, vēlējumiem vai atziņām.
  • Autora dizaina apģērba līniju - Saulgriežu brunčus, kurus rotā pīņu josta un atstarojošs 9 ziedu vainags latvju zīmēs. Kā arī ikdienā valkājamas krāsainas, lina kleitas.
LAIMLINI var būt stilīgs apģērbs, sirsnīga dāvana vai suvenīrs, nepieciešama mājas lietošanai vai interjeram. LAIMLINI ir ģimenes uzņēmums, kur ik dienas sastopas prasmes, dizains, atzīts materiāls un darbošanās mīlestība! Nāc, izvēlies!

Vairāk informācijas:
Mājas lapā www.laimlini.com
e – pastā laimlini.info@gmail.com
FB un IG kontos www.facebook.com/laimlini, www.instagram.com/laimlini
Darbnīca Ventspilī, Rīgas iela 15
T: + 371 2 9289050.