Uzdāvini sev un tuviniekiem veselību!


"Jantarnij bereg" ir skaists jebkurā gadalaikā! Jūrmalas sanatorija piedāvā tradicionālo ārstēšanos sanatorijā, kas nu atkal ir modē, dažādas atveseļošanās un rehabilitācijas programmas, procedūras ar kūdras un sapropeļa dūņām, sērūdeņraža un kalcija un nātrija hlorīdu minerālūdeni no saviem 430 metrus dziļajiem urbumiem.

"Jantarnij bereg" ir labākā vieta tiem, kas vēlas atpūsties un gūt labumu veselībai un dvēselei, obligāti ņemot līdzi bērnus. Jūs gaida unikālas procedūras, gādīgs un sirsnīgs personāls, labākās pašmāju kurortoloģijas tradīcijas un pārdomāta individuālas ēdināšanas sistēma ar trīs ēdienreizēm. Neskartā daba, samtainās kāpas, mūžvecās priedes, Baltijas jūra un skanošais tīrais gaiss – viss šis nomierinošais skaistums palīdzēs kārtīgi atpūsties.


Un tagad – uzmanību!
40% ATLAIDE – TIKAI REIZI GADĀ UN TIKAI IZSTĀDĒ!

Nāciet uz mūsu stendu Nr. A3 starptautiskajā tūrisma gadatirgū "Balttour 2020" – pa labi no galvenās ieejas, hallē "Apceļo Latviju", tuvu paviljona sākumam.
"Jantarnij bereg" sniedz iespēju iegādāties ceļazīmi atpūtai sanatorijā – pilnīgi EKSKLUZĪVI – ar atlaidēm līdz 40 %! Šāda iespēja tiek sniegta tikai reizi gadā un tikai mūsu stendā, kur mēs tostarp rīkojam:
  • ceļazīmju "agrās rezervēšanas" akciju izmitināšanai visu kategoriju numuros no 1. maija līdz 28. jūnijam ar 20 % atlaidi, veicot samaksu līdz 29. februārim
  • konkursu uz vietas ar superbalvām: Jūs varat laimēt programmu "Weekend" un abonementu 5 haloterapijas seansiem sanatorijā!
Kontaktinformācija: Sanatorija "Jantarnij bereg”, Zvīņu iela 2, Jūrmala, LV-2012
Tālr.: (+371) 67735950, e-pasts: manager@sanatorij.lv, www.sanatorij.lv