Roja – tevi ievēROJA


Šoreiz piekrastes vēji izstādē iepūtuši arī Rojas novada pārstāvniecību ar svaigām vēsmām no Ziemeļkurzemes piekrastes. Izstādes laikā varēsiet uzzināt jaunākās aktualitātes par Rojas novadu, gan tūrisma jomā, gan kultūras un izklaides jomā, kas gaidāmas jau šogad!

Izstādes laikā varēsiet uzzināt par atpūtas iespējām pie dabas, par jaunajiem virtuālajiem skatu torņiem, kuri atrodas brīvdabas takā gar Rojas upi un šāda veida virtuālie skatu torņi patreiz pie mums ir vienīgie Latvijā.


Sestdien, 1.februāri Rojas stendā varēsiet sastapt arī saimnieci no Rojas, kura būs sagatavojusi dažādus gardus pārsteigumus no Rojas puses, kurus varēsiet nogaršot un novērtēt. 

Šogad pie mums Rojā, jūlija nogalē, atgriezīsies kino un mākslas festivāls „RojaL”. Festivāls apmeklētājus atkal priecēs ar pasaules klases kino brīvdabas seansiem vairākās kino skatīšanās vietās, jauno režisoru īsfilmu konkursu un kā ierasts festivāla noslēgumā brīvdabas kino Rojas pludmalē-saulrietā, uz lielā piepūšamā ekrāna.

Ar bagātīgu pasākumu klāstu, šogad mūsu ciemiņus priecēs arī jaunā Rojas Brīvdabas estrāde, jeb vasaras koncertzāle. Šeit varēsiet baudīt dažādus koncertus, brīvdabas teātra izrādes un citus aizraujošus pasākumus.

Labākie Zvejnieksvētki Latvijā notiks tieši Rojas pludmalē – 11.jūlijā un šogad tie tiks svinēti jau 70. reizi. 

Sāc jau laicīgi plānot savus šīs vasaras piedzīvojumus un noteikti savā plānotajā ieraksti, ka ir jābūt ROJĀ!