Kandavā grilē, lido un skrien!


Šogad aicināsim apciemot šarmanto Kurzemes mazpilsētu Kandavu, lai iepazīstinātu ar tūrisma piedāvājumu Kandavas novadā un baudītu nesteidzīgo pilsētas ritmu ikdienā vai aktīvāk atpūstos lielāko pasākumu laikā.

Kandavā darbojas lielākais grilu ražotājs Baltijā “Abas Smoke House”, tāpēc 27.starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2020” Kandavas stendā (D19) varēsiet gūt ieskatu grilēšanas norisēs: iepazīties ar grilēšanas aprīkojumu un degustēt uz grila gatavotus ēdienus. 


Šī gada 14. - 16. augustā Kandavā notiks “Gaisa balonu un grilēšanas festivāls”. Festivālā piedalīsies 10 - 12 gaisa balonu ekipāžas no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Plānoti gaisa balonu vakara un rīta demonstrācijas lidojumi, kā arī vakaros paredzēta gaisa balonu spīdēšana un degļu šovs. 15.augustā, Kandavas gaisa balonu festivāla ietvaros Kandavas Promenādē notiks Grilēšanas un BBQ teātris - teātra izrāde visai ģimenei „Grilēšanas garšas pasakas”. Izrādes laikā notiks izglītojoši un izklaidējoši pasākumi ar degustācijām un meistarklasēm. Varēs piedalīties grilēšanas dueļos, iepazīt grilus un to aprīkojumu, baudīt dažādus grilētus ēdienus (arī veģetārus), piedalīties viktorīnās un konkursos, kurus rīkos pasākuma atbalstītāji Grilētāju brālība un “Rīgas Miesnieks”. Skatītājiem būs iespēja arī pašiem kļūt par izrādes veidotājiem, izmēģinot praktiskas lietas kopā ar pieredzējušiem meistariem. Izrādes noslēgumā pirmatskaņojums sanākušajiem gardēžiem – “Grilētā sivēna dziesma”. 

Savukārt, 2020. gada 2. maijā aicināsim uz “Abavas senlejas Stirnu buku” - taku skrējiena seriāla “Stirnu buks 2020” 2.posmu Kandavā, lai izskrietu Abavas senlejas kalnus un lejas, ozolājus, vecpilsētas ielas un pagalmus.

Apciemojiet Kandavu svētku reizē vai mierīgi izbaudiet Abavas senlejas skaistos dabas skatus, gardos ēdienus, viesmīlīgās naktsmītnes un aktīvā tūrisma piedāvājumus.