Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos!


Izstādē “Balttour 2020” piedalīsies atsevišķs stends par jaunizstrādāto tūrisma maršrutu "Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos".

Stendā tiks pārstāvēti Zemgales plānošanas reģions, Jelgavas novada pašvaldība, Kokneses novada dome, Pakrojas rajona pašvaldība un Rokišķu Reģionālais muzejs ar savu tūrisma piedāvājumu.

Jaunais tūrisma maršruts “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos” sniedz vienreizēju iespēju doties dabā un iepazīt nozīmīgu kultūrvēsturiskā mantojuma daļu – pilis, muižas un to parkus – visos četros gadalaikos. Kopumā trīs maršrutos ir ietverti 55 piļu un muižu parki, kas meklējami Zemgales (Latvijā), Šauļu un Paņevežas (Lietuvā) tuvākā vai tālākā apkaimē.

Izstrādāti arī papildus piedāvājumi piecām dažādām mērķgrupām – trīs paaudžu ceļotājiem, senioriem, aktīvās atpūtas cienītājiem un ārpus sezonas ceļotājiem. Līdztekus tam, izveidots arī atpazīstamāko objektu maršruts. Šie piedāvājumi būs pieejami skrejlapu veidā.

Aicinām izbaudīt dabas un kultūras varenību, dodoties tūrisma maršruta “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos” piedzīvojumā!