Iepazīsti Kokneses novadu!


Nāc un uzzini par tūrisma jaunumiem un atpūtas piedāvājumiem Kokneses novadā! Izstādes pirmajā dienā Kokneses novada ekspozīcijā būs iespēja iepazīties ar aktīvās atpūtas piedāvājumu no brīvdienu piestātnes “Pērsejas”, kā arī apskatīt biedrības “Pērses krasts” realizēto izzinošu vēstures projektu “Koknese- Daugavas senleja un Pērses grava 20.gs. 30tie gadi”, kurā interaktīvais informācijas stends dos iespēju gūt ieskatu Daugavas senlejā zudušajām ainavām.

Lai tuvāk iepazītu Kokneses novada dabu, bioloģiskā zemnieku saimniecība “Janavas” prezentēs savu piedāvājumu - saimniecības augu tējas, bioloģisko kosmētiku un pašu gatavotas ziepes. Saimniecības teritorijā ir iekopta arī taka, kuru vislabāk baudīt ar basām kājām. Stenda aktivitātes lieliski papildinās Kokneses gide, kuras pavadībā būs iespēja uzzināt interesantus faktus par Kokneses novadu un piedalīties viktorīnā. 


Izstādes otrajā dienā gaidāmas piedzīvojumiem bagātas aktivitātes- būs iespēja izveidot savu Kokneses novada zīmogu, iejusties viduslaikos un veidot interesantas bildes ar dažādiem viduslaiku cīņu rīkiem. Stendu būs iespēja uzzināt par jaunāko piedāvājumu naktsmītņu kategorijā - viesu māju “Divas Upes”, kas kopš 2019. gada Kokneses novadā ir jauns pakalpojums. Trešajā dienā – svētdien, apmeklētājus priecēs biedrības “Baltaine” Radošās mājas darbošanās. Radošā māja apciemojuma laikā piedāvā apgūt rotaļas, dziesmas, dančus, spēles, kā arī pirmās iemaņas dažādos amatos un baudīt kulināro mantojumu. Svētdienas dienā stendā darbosies arī pārstāvji no sabiedriskās organizācijas “Kokneses Fonds”, lai sniegtu informācija par tautas veidoto Likteņdārzu, kuru iecienījuši ekskursanti, ģimenes un kāzinieki, tāpat, Likteņdārzā notiek nacionālas nozīmes kultūras un atpūtas pasākumi. 

Trīs dienu garumā Kokneses novada stendā būs iespēja iegūt informāciju par Kokneses novada pasākumiem 2020. gadā, apskates objektiem, naktsmītnēm, aktīvo atpūtu, ēdināšanas iestādēm, ekskursiju programmām un gidu pakalpojumiem. Nepaej garām un iesaisties! Tiekamies “Balttour” izstādē!

Vairāk informācijas: www.visitkoknese.lv, 29275412