Raunā viss labais ir mazliet piemirsts vecais


Būs pieprasījums, būs arī piedāvājums. Un Raunas novads nav izņēmums. Mums ir un būs ko piedāvāt arī šī gada gadatirgū-izstādē “Balttour 2020”. Leposimies, iepazīstināsim un atgādināsim ikvienam interesentam par apskates vietām, kādiem interesantiem pasākumiem, kas norisināsies Raunā 2020. gadā, kā arī palielīsimies ar saviem mājražotāju labumiem.


Izstādē kā viens no galvenajiem akcentiem tūristu piesaistei būs Raunas novada, kā vietas iepazīstināšana. Izdzirdot vārdu Rauna, vairums to asociē tikai un vienīgi ar Raunas Staburagu, tāpēc šī gada uzsvars būs, lai ikviens uz Raunu paskatītos ar plašāku skatienu. Ko redzēt Raunā ir daudz, sākot jau ar sakoptu teritoriju un privātajiem dārziem, beidzot ar dabas takām, skatu torni, pieminekļiem, kalniem, ūdeņiem, baznīcām, sporta infrastruktūru, kultūru un daudz pakāpieniem, kuri ved uz interesantām vietām. Protams, nevajag satraukties, ja Rauna kādam jau iepazīta, tad liksim par to atcerēties, lai atgriezties pie mums būtu pirmais 2020. gada tūrisma vēlmju saraksta darbiņš.

Kā jau ierasts rādīsim, stāstīsim un lielīsimies ar to, par ko esam lepni – Raunas novada mājražotājiem un viņu produkcijas plašo klāstu. Lai Raunu ikviens apmeklētājs spētu ne tikai apskatīt, bet arī nogaršot.

Gadatirgū-izstādē liksim atcerēties un no jauna iepazīt Raunas novadu – Nekur nav tik labi kā Raunā!

Vairāk informācijas par Raunas novadu iespējams iegūt sekojot novada oficiālajiem kontiem: Raunas novads, Raunas novada TIC.

Raunas novada mājaslapa: www.rauna.lv