Jaunķemeri aicina atvēlēt laiku savai veselībai!


Rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri” izstādes “Balttour 2020” laikā iepazīstinās apmeklētājus ar rehabilitācijas un veselības veicināšanas iespējām, kā arī ar īpašajiem un akcijas piedāvājumiem. Gaidām Jūs stendā nr. A5 hallē “Apceļo Latviju!”!


Tikai “Balttour 2020” laikā kūrorta rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri” piedāvās iespēju:
  • Iegādāties medicīniskās rehabilitācijas kursu sākot no 10 dienām (1-vietīgiem, 2-vietīgiem standarta vai uzlabotajiem numuriem) vai veselības veicināšanas programmas ar 10% atlaidi.
  • Iegādāties īpašo atlaižu kuponu (kupona cena 10 EUR), kas nodrošinās 10% atlaidi: medicīniskajai rehabilitācijai sākot no 10 dienām (1-vietīgiem, 2-vietīgiem standarta vai uzlabotajiem numuriem) vai veselības veicināšanas programmām.
Par pirkumiem tiks izsniegti īpašie bonusu kuponi! 

Mums ir vairāk kā 50 gadu pieredzei atbilstoša profesionalitāte, miers un klusums - priedes un jūra, un tam visam mēs, tikai izstādes “Balttour 2020” laikā, pievienojam atlaidi.

Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri – dabas dziednieciskajiem faktoriem bagāta vieta, kur, pateicoties mūsdienīgām rehabilitācijas metodēm, var ne tikai uzlabot veselību, bet arī atgūties no ikdienas stresa un noguruma!

Kontaktinformācija:
KRC “Jaunķemeri”
Kolkas 20, Jūrmala, LV-2012
t.+37167733522, 26386222
marketing@jaunkemeri.lv
www.jaunkemeri.lv