“Join Up Baltic” izstādē Balttour īpašais piedāvājums Turcijai: “Kids Go Free 2+1”


Tūroperators “Join Up Baltic” izstādes “Balttour 2023” laikā ceļojumiem uz Turciju piedāvā īpašo piedāvājumu “Kids Go Free”. Rezervējot 7 dienu ceļojumu uz Turciju diviem pieaugušajiem, viens bērns līdz 11 gadu vecumam atpūsties varēs doties bez maksas.

Īpašais piedāvājums bērnam ietver lidojumu turp un atpakaļ ar “SkyUp Airlines”, grupas transfēru no un uz lidostu, uzturēšanos viesnīcā un ekskursiju. Arī bezmaksas ekskursija bērnam tiek nodrošināta, ja to rezervē arī divi pieaugušie.

Īpašais piedāvājums spēkā, pērkot ceļojumu līdz 5. februārim, vai līdz ir pieejamas akcijas aviobiļetes. Iegādāties īpašā piedāvājuma ceļojumus var no sava ceļojumu aģenta vai “Join Up Baltic” mājaslapā joinup.lv/. Viesnīcas, kuras piedalās akcijā, tūroperatora mājaslapā atzīmētas ar īpašu ikonu “Kids Go Free”. Gadījumā, ja akcijas aviobiļetes beigsies, līdz 5. februārim būs spēkā bezmaksas izmitināšana kādā no Join UP!TM ekskluzīvo partneru viesnīcām, grupas transfērs no un uz lidostu un ekskursija bērnam līdz 11 gadu vecumam. Akcija attiecas uz 7 dienu ceļojumiem, kuri notiek no 2023. gada 16. jūnija līdz 15. septembrim. Pilni akcijas noteikumi pieejami tūroperatora mājaslapā joinup.lv/.

“Join Up Baltic” izstādē būs satiekams Melnkalnes stendā, un iepazīstinās ar iespējām ceļot uz Melnkalni, kas ir tūroperatora jaunais galamērķis 2023. gada vasaras sezonā. 4.februārī plkst.13.00 “Join Up Baltic” piedalīsies prezentācijā (izstāžu zāles 2.stāvā) par ceļošanas iespējām un piedāvājumiem uz Melnkalni.

“Join Up Baltic” ir jauns tūroperators Baltijas valstīs, kas aktīvu darbību uzsāka 2022. gada aprīlī. Ceļotājiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā patlaban piedāvā ceļojumus uz populārākajiem atpūtas galamērķiem - Ēģipti, Turciju un šajā gadā arī Melnkalni. Join UP!TM ir viens no lielākajiem Ukrainas tūroperatoriem, kas darbojas kopš 2010. gada, un šobrīd turpina darbu Ukrainā, Moldovā, Kazahstānā, Rumānijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, nesen uzsāka darbību Rumānijā un Polijā. Lidojumus veic aviokompānija “SkyUp Airlines”.128178007_12174.jpeg