“airBaltic” ielūdz ikvienu iepazīties ar uzņēmuma plašo piedāvājumu


Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” ielūdz ikvienu iepazīties ar uzņēmuma plašo piedāvājumu - jaunajiem galamērķiem un to pārstāvjiem, lojalitātes programmas “airBaltic” Club piedāvājumiem, tai skaitā starptautiski atzīto NFT kolekciju Planies, kā arī piedalīties kontaktinformācijas apmaiņā, dažādās prezentācijās un diskusijās.

“airBaltic” prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Priecājamies, ka pēc pandēmijas izraisītās divu gadu pauzes tuvojas ilgi gaidītā tūrisma izstāde, un “airBaltic” būs tās nozīmīga sastāvdaļa. Lidsabiedrība katru gadu nepārtraukti pilnveido savu tīklu un lidojumu maršrutus, izziņojot jaunus un aizraujošus galamērķus. Šogad mēs nodrošināsim visu laiku lielāko galamērķu klāstu uzņēmuma 27 pastāvēšanas gados, piedāvājot lidojumus 18 jaunos maršrutos, tostarp 10 no Rīgas."

"Īpašā pasākumā, kas veltīts izejošajam tūrismam, būs lieliska iespēja satikt tūrisma nozares pārstāvjus no mūsu jaunākajiem galamērķiem - Grankanārijas, Marrākešas, Bilbao, Porto, Melnkalnes, Serbijas, Armēnijas, Rumānijas un arī Tamperes, kas ir “airBaltic” jaunās bāzes mājvieta. Šī izstāde ir lieliska vieta, kur satikties, kontaktēties, veidot profesionālus sakarus, kā arī labāk iepazīt plašo tūrisma nozares piedāvājumu gan vietējā, gan starptautiskā mērogā," piebilda Gauss.

“airBaltic” jauno galamērķu prezentācijas pasākums izstādē “Balttour 2023” norisināsies plkst.16.00!

“airBaltic” turpina piedāvāt nozīmīgu savienojamību no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes uz vadošiem Eiropas biznesa un tranzīta centriem, kā arī plašu atpūtas galamērķu klāstu. Ar pilnu airBaltic lidojumu sarakstu iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par “airBaltic” īsumā:
“airBaltic” (Air Baltic Corporation" AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados “airBaltic” kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 200 darbinieku. “airBaltic” ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. “airBaltic” veic lidojumus ar 39 Airbus A220-300 lidmašīnām. “airBaltic” ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai “airBaltic” piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi “airBaltic” starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019.gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā “airBaltic” saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). “airBaltic” ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,96% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,04%.

Aviācijas nozare netieši nodrošina gandrīz 30 000 darbavietu Latvijā, miljoniem cilvēku Rīgu izmanto kā tranzīta maršrutu, bet vēl vairāk cilvēku ierodas Latvijā. Katru gadu ārvalstu tūristi Latvijā iztērē vairāk nekā 750 miljonus eiro. Papildu informācija atrodama: blog.airbaltic.com/lv/airbaltic-ieguvums-latvijas-ekonomikai/.1516485467_12169.jpg