Izvēlies “POKEBOO” apavus tūrismam!


“POKEBOO” lietus zābaki ir japāņu dizaina tūrisma apavi, kuri ir nodrošina komfortu un ērtības jebkurā ceļojumā.

“POKEBOO” lietus zābaki 2018. gadā Japānā ieguva balvu GOOD DESIGN AWARD, kas ir vienīgā visaptverošā Japānas dizaina novērtēšanas un ieteikumu sistēma jau kopš 1957. gada.

“POKEBOO” lietus zābaki ir izgatavoti no videi draudzīga Taizemes dabiskā kaučuka. Tie ir pilnībā ūdensnecaurlaidīgi un salokāmi kompaktā maisiņā. Šie zābaki ir ne tikai stilīgi, bet arī tik viegli, ka sver ne vairāk par vidēja izmēra ūdens pudeli. Pateicoties karabīnei, tos var viegli uzglabāt un pārnēsāt jebkurā vietā, ka arī izņemt no somiņas jebkurā laikā, kad tas ir nepieciešams. Zābaki ir ideāli piemēroti āra apstākļiem – pavasara, vasaras un rudens atpūtai brīvā dabā, pilsētas pārgājieniem, kempingiem, piknikiem, brīvdabas pasākumiem un makšķerēšanai.

Inovatīvais japāņu dizains nodrošina komfortu un ērtības. Unikālajam zoles dizainam ir pastiprināts papēdis, kas nodrošina labāku saķeri.

Ar šiem zābakiem var iepazīties interneta vietnē www.pokeboo.lv vai arī iegādāties apmeklējot mūsu stendu (H49a) izstādē “BALTTOUR 2023” no 3.-5. februārim.

Iegādājoties zābakus izstādes laikā tiem būs 10% ATLAIDE!

Izplatītājs: SIA "Genesis Latvia"1668643896_12164.jpg