“Balttour” – vieta, kur satiks “airBaltic” galamērķus


Lidsabiedrība “airBaltic” ik gadu attīsta un pilnveido savu lidojumu maršrutu tīklu, izziņojot jaunus un interesantus galamērķus. Šogad jauno galamērķu klāsts ir vēsturiski vislielākais uzņēmuma 27 gadu pastāvēšanas laikā. Lidsabiedrība no Baltijas piedāvās lidojumus 18 jaunos maršrutos, tostarp 10 no tiem būs no Rīgas.

Jauna lidojumu virziena sagatavošana ir apjomīgs darbs dažādos segmentos. Piemēram, viens no tiem ir veicināt kontaktu un sadarbības saikņu attīstību starp izejošā un uzņemošā tūrisma uzņēmumu pārstāvjiem, ko plānots veicināt arī izstādē “Balttour 2023”.

Sanda Majore, “airBaltic” tirdzniecības vadītāja Latvijā: “Esam gandarīti, ka pēc divu gadu pārtraukuma tuvojas ilgi gaidītā tūrisma izstāde. Rezultātā, šogad kopā ar izstādes organizatoriem ALTA un BT 1 esam ieplānojuši vērienīgu tūrisma nozares darba semināru divās daļās.”

Izstādes ekspozīciju zālē būs biznesa zona, kas izstādes pirmajā dienā, 3.februārī, būs pieejama tikai izstādes dalībniekiem un aicinātajiem profesionāļiem.

“Pēc izstādes oficiālajiem notikumiem uz skatuves sekos pirmais no darba semināriem –ienākošā tūrisma kontaktbirža. Tajā piedalīsies atlases kārtā aicināti ārvalstu izejošā tūrisma operatori no tādām valstīm kā Somija, Vācija, Nīderlande, Beļģija, Itālija, Zviedrija un Dānija, lai iepazītos ar Latvijas tūrisma piedāvājumu, un savukārt pēc pasākuma vizīti turpinātu ar īsu tūrisma apskates programmu,” papildina S. Majore.

Pēc tam sekos Latvijas izejošajam tūrismam veltīts pasākums ar lielisku iespēju satikt tūrisma nozares pārstāvjus no “airBaltic” jaunajiem galamērķiem.

Pasākumā būs pārstāvēti šādi “airBaltic” jauno maršrutu galamērķi – Grankanārija, Maroka, Bilbao, Porto, Melnkalne, Serbija, Armēnija, Rumānija, kā arī Tampere – lidsabiedrības jaunā bāze.

“Tikmēr visas trīs “Balttour” izstādes dienas “airBaltic” stendā gaidīsim apmeklētājus, lai piedāvātu iegādāties aviobiļetes uz mūsu galamērķiem, kā arī stāstīsim plašāk par lojalitātes programmu “airBaltic Club”, t.sk. “Planies NFT” kolekciju,” noslēgumā piebilst S. Majore.

www.airbaltic.com17554948_12152.png