Ungārijas prioritātes tūrismā – ilgtspēja un sociālā atbildība


Ungārija, piedaloties “Balttour 2023” četru Višegradas valstu kopējā stendā, kā vienu no galvenajām prioritātēm izvirza tūrisma ilgtspēju un sociālo atbildību, jo pašreizējā situācijā ilgtspējīga darbība ir īpaši nozīmīga, palīdzot samazināt ietekmi uz ekoloģiju.

Šeit mēs piedāvājam mūsu īpašo BalatonBike365 – brauciet ar velosipēdu visu gadu, 365 dienas apkārt Balatonam! Vairāk informācijas: www.balatonbike365.hu

Viens no kultūras tūrisma projektiem ir Ligetas Budapeštas projekts, kas ir lielākais pilsētvides attīstības projekts Eiropā, un ir novērtēts ar prestižiem starptautiskiem apbalvojumiem. Pateicoties šim projektam, pilsētas parks kļūs daudz zaļāks un vēl modernāks nekā pašlaik.

Joprojām uzmanības centrā ir arī atpūtas un labsajūtas tūrisms. Šajā jomā galvenais mērķis ir izstādes “Balttour” apmeklētājiem sniegt visaptverošu informāciju par veselības un spa tūrisma centru atrašanās vietām, kā arī aicināt viesus izbaudīt unikālā dabiskā Hēvīza ezera un citu spa kūrortu komfortu visa gada garumā.

Festivālu un augsta līmeņa pasākumu tūrisms ir viens no populārākajiem segmentiem, kas piesaista simtiem tūkstošu ārzemnieku. Ungārijas stendā būs iespēja saņemt informāciju par populārajiem festivāliem „SZIGET”, „Balaton Sound”, „Bērnu salu” un „Gourmet”.

Stenda apmeklētāji varēs saņemt detalizētu informāciju par iespējām doties uz Ungāriju, lai iepazītu un nogaršotu ungāru ēdienus un vīnus. Šiem ceļojuma maršrutiem bieži vien tiek pievienotas papildus programmas ar iespēju apmeklēt senās pilis, vēsturiskās ēkās iekārtotas viesnīcas, kā arī dažādus kultūras pasākumus (klasiskās mūzikas koncertus, mākslas izstādes u.c.), kas padarīs ceļojuma laiku Ungārijā neaizmirstamu.

Ungārijas stendā varēs saņemt informāciju par tūrisma galamērķiem Ungārijā.

Vairāk:
riga.mfa.gov.hu
www.facebook.com/HunEmbassy.Riga



1941653843_12137.png