Ļaujies Melnkalnes pārsteigumiem!


Ar brīnišķīgajām Adrijas jūras pludmalēm, bagāto viduslaiku pilsētu kultūras mantojumu un nacionālajiem parkiem slavenā Melnkalne tūrisma gadatirgū “Balttour” piedāvās savas atpūtas iespējas visa gada garumā.

+Piedalīsies Melnkalnes Nacionālās Tūrisma Organizācijas divu reģionālo organizāciju – Podgoricas un Ulcinjas, kā arī DMC / ienākošā tūrisma operatoru „Gold” un „R tours”, viesnīcu grupu “Budvanska rivijera”, viesnīcu „Park“ Budvā, „Huma“ Kotorā, un „Stara čaršija“ Barā pārstāvji.


  • Esam sarūpējuši dāsnu piedāvājumu gan individuāliem klientiem, gan biznesa partneriem. Un īpašu vērību vēlamies pievērst atpūtas iespējām visa gada garumā, kas var būt interesanta alternatīva citiem Eiropas tūrisma centriem. Laipni ielūdzam Jūs uz tikšanos Melnkalnes stendā (2.halle, J4) ar Melnkalnes Nacionālās Tūrisma Organizācijas reģionu un biznesa pārstāvjiem.

Atrakciju dažādība Melnkalnē

Plaši pazīstamā Melnkalnes vasaras atpūta galvenokārt saistās ar Ulcinjas Rivieru, Kotoru, Baru vai Budvu, kur varat relaksēties smilšainās pludmalēs un iepazīties ar seno pilsētu vēsturi. Labi zināms, ka lielāko daļu laika, sākot ar pavasari, šīs pilsētas dzīvo festivālu un vietējo svētku gaisotnē. Tas ļauj mākslas, kulinārijas un sporta cienītājiem piedalīties interesantos pasākumos un atklāt burvīgās vietas.

Melnkalne ir bagāta ar brīnišķīgiem kalniem, kurus šķērso kanjoni. Slavenākie ir Taras, Pivas un Moračas kanjoni. Unikāla atrakcija ir nacionālie parki: Durmitor, Biogradska gora, Škodras ezers, Lovćen un Prokletije, kas atklāj valsts neskarto skaistumu. Un protams iespaidīgais vīriešu Pareizticīgo klosteris Ostrogs, kas izbūvēts vertikālā klintī vai Cetinje, Orlov Krš kalna pakājē.

Melnkalne piedāvā arī plašas aktīvās atpūtas iespējas. Burātāji un pūķu sērfotāji, riteņbraucēji, pārgājienu cienītāji, slēpotāji te atradīs labas iespējas izbaudīt savu aizraušanos. Ekstremālākas izklaides cienītāji var izmēģināt spēkus raftingā vai braukšanā ar kanoe.

Plašas izmitināšanas iespējas

Melnkalnē ir plaša naktsmītņu izvēle. Te ir pietiekami gan luksusa klases viesnīcu, gan pilns visu līmeņu vietējo viesu namu spektrs. Neskaitot iespēju būt dabas tuvumā, Melnkalnes tūrisma nozare vēlas uzsvērt rūpes par apkārtējo vidi un mudināt tūristus izbaudīt arī vietējās virtuves ēdienu un dzērienu piedāvājumu.

No 2023.gada maija līdz oktobrim Jūs varēsiet nokļūt no Rīgas uz Tivatu ar Air Baltic tiešo reisu. Organizētus ceļojumus varat atrast arī tūrisma aģentūru piedāvājumos.

Vairāk informācijas par Melnkalni var atrast www.montenegro.travel.121815898_12128.jpg
1883790463_12128.jpg
1094360136_12128.jpg
1659691504_12128.jpg
1857040522_12128.jpg
1867676299_12128.jpg