"Nikos Travel" ar prieku prezentēs savus ceļojumu piedāvājumus!


"Nikos Travel" ceļotājiem stendā J8 prezentēs 2023. gada ceļojumu katalogu – ekskursijas pa Latviju, Lietuvu un Igauniju, kā arī uz tālākiem galamērķiem – Itāliju, Poliju un Čehiju.

Ja sirdij tuvāki ir avio lidojumi – pie “Nikos Travel” būs visplašākais piedāvājums! Laiska atpūta pludmalē (Turcija, Grieķija, Bulgārija, Spānija..), ekskursiju tūres uz Gruziju un Itāliju. Ja vēlaties gan atpūtu, gan ekskursijas – arī šādi piedāvājumi ir!

Ne visi var un vēlas doties ilgos ceļojumos, tāpēc “Nikos Travel” piedāvājumā būs arī šobrīd tik populārās City Tour, kur 4 dienu laikā iepazīt Vīni, Prāgu vai Parīzi!

“Neapšaubāmi izstāde “Balttour” ir gada skaistākie un gaidītākie tūrisma svētki, kad tiekamies ar kolēģiem, sadarbības partneriem un klientiem. Pēc divu gadu pārtraukuma šie būs grandiozi svētki! Arī "Nikos Travel" kolektīvs gatavojas, lai pārsteigtu savus klientus. Jau 16 gadus esam tūrisma tirgū un spējam piepildīt ikviena ceļotāja sapņus,” – tā tūrisma aģentūra “Nikos Travel”.

Pandēmijas laikā “Nikos Travel” ir attīstījušies un auguši. Ja vēlaties netraucēti atpūsties pašā Rīgas centrā, tūrisma aģentūra aicina izbaudīt atpūtu tieši “Riga Premium Apartment” – moderni, skaisti, gaiši un mājīgi apartamenti. Turklāt klientiem tiek piedāvāts arī konsjerža (viesu aprūpētāja) serviss, atlaides skaistumkopšanas salonos un medicīnas centros. Apartamenti ir moderni aprīkoti, klients var ierasties jebkurā diennakts laikā, noteikumi ir elastīgi un galvenais – aiz blakus durvīm strādā tūrisma aģentūra.

“Nikos Travel” ir lojāli, godīgi un atvērti sadarbībai. Katrs klients ir īpašs. Būsiet gaidīti stendā J8, kur jūs sagaidīs patīkami pārsteigumi, atlaides un dāvanas. “Nikos Travel” ir saņēmis operatora licenci, kā arī jau ilgus gadus ir Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) biedri.

Pasaule ir kā grāmata, kuru jālasa un jābauda!

Tiekamies izstādē “Balttour 2023” stendā J8!

Ceļotāji laipni gaidīti uz tasi garšīgas kafijas arī “Nikos Travel” birojā Baznīcas ielā 7-1D, Rīgā!

Mājaslapa: www.nikostravel.lv
Facebook: www.facebook.com/NikosTravel.lv
Tel.nr.: 67280326, 29565257
info@nikostravel.lv, celojumi@nikostravel.lv1174068386_12122.jpg
1020049241_12122.jpg
1534126208_12122.jpg