Ukrainas nacionālais kopstends izstādē “Balttour 2023”


Šogad izstādē “Balttour 2023” būs arī Ukrainas nacionālais kopstends, kurā kopā ar "Trade House Ukraina" būs pārstāvēti vairāk nekā 10 uzņēmumi.

"Trade House Ukraina" kā struktūra tika izveidota, lai atbalstītu Ukrainas biznesa eksporta-importa operācijas uz Eiropas Savienības valstīm, Amerikas Savienotajām Valstīm un Ķīnu.

"More Tyriv" organizē visu veidu tūrismu: gan individuālās, grupu un tematiskās tūres, gan kruīzus un autobusu tūres pa visu Eiropu. Strādā kā Ukrainā, tā arī visā pasaulē. “More Tyriv” sauklis ir padarīt cilvēkus laimīgus. Pat šajos grūtajos kara laikos aģentūra nepārtrauc savu darbību.

Ceļojumu operators "LyuboSvit" darbojas jau 23 gadus. Šajos gados ir izdevies apliecināt sevi kā uzticamu partneri, kas vienmēr ir gatavs sniegt izcilu servisu. "LyuboSvit” galvenais mērķis ir apmierināts tūrists, kurš ar laiku kļūs ne tikai par pastāvīgo klientu, bet arī par lielisku draugu. Galvenais “Balttour 2023” dalības mērķis ir partneru meklēšana, kas darbotos Latvijā.

"Ornament Ukraine Travel Company" ir aģentūra, kas 13 gadus organizē tūres Ukrainā, popularizējot šo skaisto valsti tūristiem no visas pasaules. Tas ir tūrisma operators, kas rada ceļojumu produktus un pakalpojumus ikvienam, individuāliem ceļotājiem un uzņēmumiem, kas atklāj Ukrainu. Parasti populārākie produkti ir ekskursijas un tūres pa valsti, kas apvienotas ar tās unikālo nostūru un virtuves iepazīšanu, aizraujošiem piedzīvojumiem meistarklasēs un īpaši jums radītām aktivitātēm brīvā dabā. Viņu galvenā ideja ir atbalstīt ievērojamus tūrisma objektus un vietējās kopienas, kas cieta no kara. Un tajā pašā laikā iepazīstināt ar Ukrainas vēsturi un kultūras mantojumu, lai labāk izprastu tās neuzvaramības pirmsākumus.

Ukrainas tūrisma gidu asociācija pārstāv Ukrainas gidus starptautiskā līmenī – divās cienījamās profesionālajās asociācijās – WFTGA (World Federation of Travel Guide Associations) un FEG (European Federation of Travel Guide Associations). Tūrisma gidu asociācijā ir viesmīlības jomas speciālisti, kuri pastāstīs par mūsdienīgumu un vēsturi, mantojumu un kultūru, par cilvēkiem un savas valsts varoņiem.

Slavutiča – maza pilsēta Ukrainas ziemeļu daļā ar garu vēsturi. Tā ir kompakta pilsēta ar unikālu arhitektūru, kuras veidošanā pievienojusies Latvija, Lietuva, Igaunija, Armēnija, Gruzija un Azerbaidžāna. Staigājot pa pilsētu, šķiet, ka atrodaties dažādās pasaules malās, jo katra valsts savu kvartālu veidojusi pēc savām tradīcijām. Slavutiča – jauno ideju pilsēta!

Viens no vadošajiem tūrisma operatoriem Ukrainā – “Ukrainian Incentives DMC”. Specializējas MICE tūrismā. Tā stendā jūs varēsiet iepazīties ar to, kā tiek organizēti individuālie braucieni, piedzīvojumi un cita unikāla pieredze.

Jauna ceļojumu kompānija “Idea Travel solutions”, kuras biznesa pamatā ir cieņa pret cilvēkiem, profesionalitāte un pozitīva pieredze. “Idea Travel solutions” nodrošina jebkāda veida viesnīcu, dzīvokļu un biroju rezervēšanu ilgtermiņā, konferenču, apmācību, pasākumu un biznesa tikšanos, transporta un transfēra pakalpojumus, vīzu atbalstu, konsultācijas, grupu un individuālu ekskursiju gidu, tulku, apsardzes pakalpojumus utt.

Ukraiņu šaušanas izklaides atrakciju un profesionālo simulatoru ražotājs “LaserTir”. Absolūti droša šaušana uz lielā ekrāna, kas var būt kā treniņš, izklaide vai azartiska spēle viesnīcās, restorānos, kinoteātros, izklaides centros un atpūtas parkos.

Starptautisks ceļojumu aģentūru tīkls “Poehalisnami” darbojas tādās valstīs kā Ukraina, Kazahstāna un Moldova, strādā arī ar partneru starpniecību tādās valstīs kā Uzbekistāna un Polija. Šogad “Poehalisnami” vēlas iegūt jaunus kontaktus Baltijas valstu tūrisma tirgos, kā arī iepazīstināt ar savu pakalpojumu piedāvājumu: CPM sistēmas ceļojumu aģentūrām, apmācībām tūrisma menedžeriem un tūrisma aģentūru vadītājiem.

“Travel professional group” ir pieredzējusi aģentūra, kas savu darbību uzsāka tālajā 1994. gadā. Šī aģentūra sadarbojas ar pasaulē vadošām aviokompānijām, kas ļauj apstiprināt vietas klientiem "sarežģītākajos" datumos. Viņi ir kompetenti un ir gatavi palīdzēt izstrādāt ceļojuma maršrutu, konsultēt par ērtāko lidojuma variantu, ņem vērā visas nianses un pastāsta par izvēlētās valsts īpatnībām, iezīmēm.

Truskavecas vēstures muzejs, kas atrodas pilsētas centrā pretī Sv. Nikolaja baznīcai. Muzeja pārstāvji izstādes dalībniekiem pastāstīs par kūrortpilsētas unikalitāti, vēsturi un šarmu.

Mikhaila Bilas mākslas muzejā var apskatīt Mikhaila Bilas tekstilizstrādājumus: gobelēnus, paklājus, izšuvumus, dekoratīvos ziedus u.c. Muzejā eksponēti arī citu mākslinieku, grafiķu un dažādu meistaru darbi.

Vairāk par uzņēmumiem uzziniet šeit: www.facebook.com/thukraina


Dalībnieku saraksts:
“Ukrainian Tourist Guides Association” 
Slavutych Tourist Information Center
“Idea Travel Solutions” 
“LaserTir” 
“LyuboSvit” 
“Ornament Ukraine Travel Company” 
“More Tyriv” 
“Myhkaylo Bilas Art Museum” 
"Trade House Ukraina" 
“Travel Professional Group” 
“Poehali S Nami”  
“Ukrainian Incentives DMC” 262979508_12109.jpg
523263522_12109.jpg
1889136902_12109.jpg
349381664_12109.jpg
771217005_12109.jpg
666527775_12109.jpg
1642695087_12109.jpg
1970854559_12109.jpg
1453383256_12109.jpg
2121122202_12109.jpg
2087839289_12109.jpg
1834621656_12109.jpg
2093478935_12109.jpg