LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

Nodrošinātājs

Sadarbībā ar
Sanatorija Belorusija – lieliska izvēle!

Sanatorija Belorusija ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas izbaudīt kvalitatīvu atpūtu un efektīvas medicīniskās procedūras. Mūsu ārsti ir izstrādājuši vienotu ārstnieciski atveseļojošo programmu, kura ir virzīta un konkrētu slimību ārstniecību, kā arī vispārīga ķermeņa veselības stāvokļa uzlabošanu.

Mēs strādājam Jūsu labā, rūpējamies, lai mūsu klientu atpūta būtu maksimāli komfortabla un lietderīga. Jūs sagaida mūsdienīgas tehnoloģijas un profesionāļu komanda.


Šogad starptautiskajā izstādē BALTTOUR 2020 sanatorijas stendā varēsiet iegādāties ceļazīmes medicīnas un veselības programmās ar 20% atlaidi. Kā arī mēs piedāvāsim dažādas medicīniskās procedūras un speciālistu konsultācijās ar 50 % atlaidi, kuras jūs varēsiet apmeklēt ambulatoriski sanatorijā “Belorusija”.
Laipni lūgti sanatorijā “Belorusija”, mēs atrodamies pašā Jūrmalas centrā, priežu mežu ieskautā, tikai 200 metru attālumā no jūras krasta.

Mūsu kontakti:
rezervacija@belorusija.lv
rezervacija2@belorusija.lv
www.belorusija.lv
+37166014100
+37166014111
+37166014110
Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīca


© Visas tiesības aizsargātas. Izstādes-gadatirgus un foruma "Balttour" preču zīmes un nosaukumus atļauts izmantot tikai ar ALTA un BT 1 atļauju.


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem