LAT
RUS
ENG

Mazais hipijs Pope pošas uz Ķīpsalu!

Uz izstādi “Balttour 2019” pirmo reizi pošas arī mazais hipijs Pope – ciematiņš ar kalnu un muižu Ventspils novadā, kurš atrodas 168 km no Rīgas un 17 km no Ventspils pilsētas.

Svarīgi apjaust attālumu jeb tuvumu arī no Liepājas. Starp mums kilometri 137, bet sajūtās esam – tepat blakus, jo tieši vēju pilsētas dziesmotie ļaudis bija pirmie, kuri pirms trim gadiem atsaucās Popes saucienam pēc jauna skanējuma, kopā ar popiņiem veidojot festivālu “VĀRTI” un atdzīvinot novārtā pamesto amfiteātra tipa estrādi ar māksliniekus un klausītājus veldzējošu akustiku. 


Taču tas vēl nav viss – mazais hipijs, izrādās, ir izbijis aristokrāts ar muižas kompleksu, kuram grūti rast līdzinieku saglabājušos ēku skaistuma dēļ. Laika putekļi drupinājuši ne vien estrādi, arī muižas ēkas sauc pēc atdzimšanas. Un tieši tāpēc festivāla “VĀRTI” rīkotāji ir izveidojuši sociālās uzņēmējdarbības platformu “Pope. Hope. Love”, lai ieņēmumi no dullā radīšanas priekā dzimušu produktu pārdošanas ļautu atdot Popes muižai tās saullēktu – soli pa solim atjaunojot kultūrvēsturisko infrastruktūru.

Izstādē būs nopērkamas pirmās “Pope. Hope. Love” mantas – aristokrātiskie “PO PIŠ” krekliņi un Lauras Vinogradovas grāmata “Lāču kalns”. 


Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem