LAT
RUS
ENG

Dalībnieku ziņas "Balttour 2017"


 Dodies uz Igaunijas sirdi Paidi un ceļo ar laika mašīnu!

Laika centrs “Wittenstein” Igaunijā ir vienīgais tūristu apskates objekts Baltijā, kas izstāsta vēsturi caur humoru. “Balttour 2018” apmeklētāji varēs uzzināt par ceļošanu ar laika mašīnu un to, kā izzināt Igaunijas vēsturi tikai pusotras stundas laikā!
Lasīt vairāk >>>

 Apkopoti Bauskas TIC organizētās akcijas “Izveido pats savu Bauskas un apkārtnes 2017. gada ģimenes tūrisma maršrutu un laimē to!” rezultāti un noteikti uzvarētāji

Jau trešo gadu Bauskas tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Bauskas, Vecumnieku, Rundāles un Iecavas novada tūrisma uzņēmējiem piedāvā ikvienam izstādes-gadatirgus „Balttour 2017” apmeklētājam piedalīties akcijā “Izveido pats savu Bauskas un apkārtnes 2017. gada ģimenes tūrisma maršrutu un laimē to!”.
Lasīt vairāk >>>

 Izlozēti Ārlietu ministrijas zināšanu testa ,,Ceļo droši’’ balvu ieguvēji

Ārlietu ministrijas (ĀM) testā ”Ceļo droši” starptautiskās tūrisma izstādes ”Balttour” laikā no 3. līdz 5. februārim zināšanas par drošu ceļošanu pārbaudīja un papildināja, kā arī par balvām cīnījās gandrīz 500 interesenti. Izlozē varēja piedalīties ikviens izstādes apmeklētājs, iegūstot vismaz 7 punktus no 10 iespējamajiem.
Lasīt vairāk >>>

 Ārlietu ministrija ”Balttour’’ izstādē informē par drošu ceļošanu un prezentē zināšanu testu

3. februārī Ārlietu ministrijas (ĀM) valsts sekretāra vietniece – administratīvā direktore Alda Vanaga piedalījās 24. starptautiskajā Baltijas tūrisma izstādes - gadatirgus “Balttour 2017” atklāšanā.
Lasīt vairāk >>>

 Iepazīsti Īrijas tūrisma piedāvājumu!

Šis ir jau trešais gads, kad starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour" ir stends, kas veltīts tieši Īrijai. Tas tikai un vienīgi kalpo kā pierādījums tam, ka Īrija jau labu laiku nav uzskatāma par vietu, kur braukt tikai darba meklējumos. Tā ir valsts ar senu kultūru, pasakainu dabu un viesmīlīgiem ļaudīm.
Lasīt vairāk >>>

 RETRO FM mobilo studiju izstādē "Balttour 2017"

Radio RETRO FM (94,5) veidos izstādes mobilo studiju (“Izstādes radio”), no kuras tiks pārraidītas translācijas, tiešraides no izstādes, paziņojumi un intervijas radiostacijas tiešajā ēterā.
Lasīt vairāk >>>

 Olimpiskais centrs “Ventspils” prezentēs atpūtas un aktīvās izklaides objektus

Apmeklētājiem tiks piedāvāts Olimpiskā centra “Ventspils” informatīvais buklets, kas izdots trīs valodās un visu trīs izstādes dienu garumā interesentiem tiks dalīti informatīvi materiāli par Piedzīvojumu parku, slēpošanas kalnu, Ūdens piedzīvojumu parku, Pludmales akvaparku un Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcu.
Lasīt vairāk >>>

 Iepazīties ar „Ziemeļu stīgu” jūs aicina četri novadi – Valkas, Naukšēnu, Rūjienas un Mazsalacas

Auto ceļš Ziemeļu stīga ved ceļotājus gar pierobežu un pārsteidz ar unikāliem apskates objektiem un aktivitātēm, kas liek atkal un atkal šeit atgriezties. Nāciet un iepazīstieties ar amatnieku no sirds gatavotiem roku darbiem, nogaršojiet mājražotāju gardumus, uzziniet par aktīvās atpūtas iespējām un apskates objektiem, kurus apvij brīnumaini stāsti un leģendas.
Lasīt vairāk >>>

 Viesītes novads aicina apmeklētājus tūrisma izstādē „Balttour 2017”

Sēlijas puduris ir īpašs ar to, ka to pārstāv 7 novadi: Viesītes, Neretas, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Salas, Aknīstes un Jēkabpils novads. Katrs no puduriem ir padomājis gan par jaunākajiem iespieddarbiem, gan par vietējo amatnieku un ražotāju produkcijas popularizēšanu, kā arī par atraktīviem priekšnesumiem. Piedāvājums būs daudzveidīgs un katru dienu būs citas aktivitātes un degustācijas.
Lasīt vairāk >>>

 Sigulda tūrisma izstādē „Balttour 2017” prezentēs „Zērgli” un futbolgolfa parku

Šajā nedēļas nogalē, no 3. līdz 5.februārim tūrisma izstādē-gadatirgū „Balttour 2017” Siguldas novada tūrisma stendā tiks prezentēti sezonas jaunumi – atrakcija „Zērglis” un Baltijā pirmais futbolgolfa parks.
Lasīt vairāk >>>

 Tev patīk jūra? Mērsrags gaida tevi ciemos izstādē “Balttour 2017”!

Uzzini, kādas iespējas piedāvā Mērsrags – iespēju rags! Kas gan būtu vasara bez atpūtas pie jūras? Bet nav jau arī vienkārši jāļaujas laiskam sauļošanās priekam! Gaidīsim tevi hallē „Apceļo Latviju!” Kurzemes asociācijas stendā Nr. B2 pie ieejas hallē.
Lasīt vairāk >>>

 Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Amatnieku sēta izstādē "Balttour 2017"

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina apmeklēt "Amatnieku sētu" izstādē "Balttour 2017", kur apmeklētājus gaidīs Brīvdabas muzeja stends "Muzeja pūra atvēršana".
Lasīt vairāk >>>

 Latvietes izveidojušas tūrisma uzņēmumu un piedāvā apceļot Itāliju!

Latvietes Lorija Lietaviete un Inese Kalniņa ir izveidojušas tūrisma uzņēmumu "Happy Donkey Tours", kas piedāvā jaunus un vēl neatklātus Itālijas galamērķus aktīvās atpūtas mīļotājiem. Par iespējām Latvijas tūristiem baudīt vienu no skaistākajām Eiropas valstīm varēs uzzināt ikgadējā starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2017".
Lasīt vairāk >>>

 Turaidas muzejrezervāts vēstīs par nemateriālo kultūras mantojumu

Jau otro gadu tūrisma izstādē “Balttour 2017” Turaidas muzejrezervāts apmeklētājus gaidīs savā stendā, kur ikvienu iepazīstinās ar vasaras sezonas plašo ekspozīciju un pakalpojumu piedāvājumu, plānotajiem pasākumiem, šogad īpaši izceļot nemateriālo kultūras mantojumu un tā popularizēšanas formas Turaidā.
Lasīt vairāk >>>

 Taipejas Misija Latvijas Republikā piedalīsies izstādē "Balttour 2017"!

Taipejas Misija Latvijas Republikā, sadarbojoties ar Ķīnas Republikas (Taivānas) Tūrisma biroju, jau piekto gadu pēc kārtas piedalīsies tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour". Taipejas Misija Latvijas Republikā izmantos šo lielisko iespēju, lai visus individuālos interesentus un ceļojumu aģentūras iepazīstinātu ar skaisto un daudzpusīgo Taivānu.
Lasīt vairāk >>>

 Talsu puses muižas dižosies izstādē „Balttour 2017”

Talsu puse lepojas ar savu spilgto muižu bagāto kultūras mantojumu un ļaudīm, kuri tās lolo arī šodien, ienesot senajās ēkās rosību, popularizējot to zināšanu krātuvi un piedāvājot saistošu un atraktīvu galamērķi mūsdienu ceļotājiem. Ikvienam būs iespēja iepazīt Spāres, Tiņģeres, Strazdes muižu un Talsu novada muzeja (Villa Hochheim) tūrisma piedāvājumu izstādē „Balttour 2017”, Ķīpsalā.
Lasīt vairāk >>>

 Tobago iedvesmos arī izstādē „Balttour 2017”!

Pirmo reizi izstādē „Balttour” piedalīsies Karību jūras pērle Tobago – būsiet laipni gaidīti stendā Nr. J18A! Tobago pārstāvji ne tikai sniegs informāciju par šo salu un tūrisma iespējām, bet arī priecēs visus ar muzikālu izklaidi, lai radītu autentisku Karību salas noskaņojumu.
Lasīt vairāk >>>

 Tūrisma kompānija “Israel2Go” atklās vēl neiepazīto Izraēlu!

Mēs, “Israel2Go” tūrisma kompānija, esam profesionāļu un sava aroda entuziastu komanda, kas tūrisma nozarē strādā jau kopš 1995.gada. Mūsu labākie gidi iepazīstinās Jūs ar plašo Izraēlas daudzveidību un pieredzējušie darbinieki piemeklēs komfortablas izmitināšanas iespējas, ņemot vērā klientu vēlmes. Aicinām Jūs iepazīties ar mūsu kompānijas izstrādātajiem tūrisma piedāvājumiem Izraēlas stendā K12.
Lasīt vairāk >>>

 Vidzemes šosejas pieturas izstādē „Balttour 2017”

Uz izstādi "Balttour 2017" aktīvi gatavojas arī Smiltenes, Apes, Raunas un Alūksnes novadi, lai visi kopā pārstāvētu savu novadu tūrisma piedāvājumu zem kopīgā nosaukuma "Vidzemes šosejas pieturas".
Lasīt vairāk >>>

 Izbaudi latviski aktīvu atpūtu Smiltenes novadā!

Starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2017” Rīgā, Ķīpsalā no 3. līdz 5. februārim tiks prezentēts Smiltenes novada tūrisma piedāvājums kopā ar Raunas, Apes un Alūksnes novadiem zem kopīgā nosaukuma “Vidzemes šosejas pieturas.”
Lasīt vairāk >>>

 Jaunums – tematiskais izklaides parks “Avārijas brigāde”!

Šī gada jaunums, ko varēsiet sastapt arī izstādē „Balttour 2017”, ir jauns tematiskais izklaides parks “Avārijas brigāde”, kas atvērsies šī gada pavasarī. Parks atrodas Lielvārdes novadā, Lēdmanē, autoceļa P80 Tīnūži-Koknese malā, nepilnas stundas brauciena attālumā no Rīgas. Dažus no parka iemītniekiem satiksiet jau izstādē „Balttour 2017”!
Lasīt vairāk >>>

 Dodies uz "Balttour 2017" iepazīt Zemgali!

Gadskārtējā starptautiskā izstāde "Balttour 2017" jau pavisam drīz ļaus ceļotājiem uzzināt par jaunākajiem tūrisma piedāvājumiem. Turpinot līdzšinējo praksi, Zemgales Plānošanas reģiona pašvaldības izstādē piedalīsies ar kopēju stendu, akcentējot plašo piedāvājumu.
Lasīt vairāk >>>

 Aicina iepazīt Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma piedāvājumu!

Izstādē “Balttour 2017” Zemgales kopējā stendā tiks prezentēts tūrisma piedāvājums Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Šogad Jelgavas un apkārtnes stenda apmeklētājus priecēs īsta ledus skulptūra, varēs piedalīties interaktīvā spēlē un laimēt ielūgumus uz 19.Starptautisko Ledus skulptūru festivālu, aplūkot storu akvāriju un pabarot zivis, kā arī degustēt apkārtnes saimniecību produkciju.
Lasīt vairāk >>>

 Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novads izstādē "Balttour 2017"

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti izstādē startēs kopējā Zemgales stendā, izceļot “Bauskas pudura” aktuālos tūrisma produktus. Zemgales kopējā stenda dizainā arī šogad valdīs Zemgales dižkoka tēma. Kā ierasts, stendā strādās zinoši tūrisma speciālisti no galvenajiem tūrisma objektiem, kuri stāstīs par tūrisma iespējām un jaunumiem gan savos, gan Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada objektos!
Lasīt vairāk >>>

 Latgales reģions izstādē „Balttour 2017” prezentēs savu tūrisma piedāvājumu

Latgales reģiona kopējā stendā ir ietverts plašs tūrisma piedāvājums, kas pieejams Latgales novados – naktsmītnes, apskates objekti, aktīvā tūrisma iespējas lauku labumu un latviskā mantojuma saimniecības. Latgales novadu tūrisma informācijas centru speciālisti informēs gan par jau populārajiem apskates objektiem un piedāvājumiem, gan aicinās apmeklēt jaunos tūrisma objektus savās pilsētas un pagastos, piedāvās izstādes apmeklētājiem jaunas tūrisma kartes ar maršrutiem, bukletus un velomaršrutu bukletus.
Lasīt vairāk >>>

 Jūrmala aicina – apciemo mūs tūrisma izstādē “Balttour 2017”!

Izstādē “Balttour 2017” Jūrmala tiks plaši pārstāvēta gan Jūrmalas pilsētas stendā, gan arī vairākos atsevišķos uzņēmumu stendos. Jūrmalas pilsētas domes tūrisma informācijas centrs izstādē piedalīsies kopā ar dažādas nozares pārstāvošiem pilsētas uzņēmējiem – viesnīcām, restorāniem, atpūtas un izklaides industrijas pārstāvjiem, kā arī kūrorta medicīnas iestādēm, un apmeklētājiem piedāvās izklaides, loterijas, kā arī patīkamas atlaides dažādiem pakalpojumiem.
Lasīt vairāk >>>

 Dundagas novads – no kalna arājiem līdz piekrastes zvejniekiem!

Dūoņig mōkõr – mäg kīndajižist rānda kalāmīed sōņ!

Dundagas novada stendā (Nr.C10, hallē „Apceļo Latviju!”) atklājas īpatnējais Ziemeļkurzemes kolorīts, kas radies Dundagas kalna ļaužu un piekrastes lībiešu zvejnieku gadu simtos ilgā mijiedarbībā. Rezultāts ir gana daudzveidīgs un atklājas gan piekrastes lakoniskajā ainavā un iedzīvotāju rakstura spītībā, gan lībiskajā izloksnē, gan Slīteres Undžavas mežu dabas daudzveidībā un Dundagas pils senatnīgumā un stiprumā.
Lasīt vairāk >>>

 “Sabiles Sidrs” – brīdis dzirkstoša prieka!

Aicinām apmeklēt mūsu stendu Nr. D1 izstādē „Balttour 2017”. Tur jūs gaidīs malks atsvaidzinoša ābolu sidra no Latvijā audzētiem āboliem!
Lasīt vairāk >>>

 Eiropas labākā aviokompānija piedāvā: “Ceļo Gudri izvēloties Korporatīvo programmu”

“Skytrax 2016” pasaules aviokompāniju apbalvošanas ceremonijā “Turkish Airlines” sesto reizi pēc kārtas tika atzīta par Eiropas labāko aviokompāniju. “Turkish Airlines” nebeidz pārsteigt ar godalgoto servisu, veiksmīgi apvienojot dažādus sadarbības moduļus kopā ar turku atpazīstamo viesmīlību kā rezultātā piedāvājot neaizmirstamus ceļojumus. Mēs apzināmies, ka darījumu cilvēkiem viens no svarīgākajiem kritērijiem ir laiks, tāpēc piedāvājam risinājumu kā ietaupīt laiku izvēloties “Turkish Airlines” lidojumus daudz ērtākā, vieglākā un ienesīgākā veidā.
Lasīt vairāk >>>

 Karšu veikals Jāņa sēta izstādē “Balttour 2017”

Mūsu stendā H9 izstādes “Balttour 2017” hallē “Atklāj pasauli!” tevi sagaidīs kartes, ceļveži un dažāda veida ceļojumu literatūra no visas pasaules par īpašām cenām. Nosauc paroli Elizabetes iela 85 A, kas ir mūsu veikala jaunā adrese, un saņem papildus bonusa atlaidi vēl 10% apmērā!
Lasīt vairāk >>>

 Sixt autonoma – labākā izvēle jūsu vasaras ceļojumam!

Itālija, Spānija, Francija, Horvātija, Portugāle un vēl vairāk kā 105 pasaules valstīs saņemiet jūsu ceļojuma plāniem atbilstošāko nomas auto. Ar Sixt lojalitātes karti – vēl izdevīgāk. Tikai izstādes laikā saņemiet Sixt Zelta karti bez maksas ērtai un izdevīgai ceļošanai!
Lasīt vairāk >>>

 Iepazīsties ar Lielvārdes novada tūrisma jaunumiem izstādē “Balttour 2017”

Izstādes “Balttour 2017” apmeklētājus Lielvārdes novada stendā iepazīstinās ar šīs sezonas jaunumu – Baltijā lielāko tematisko izklaides un atpūtas parku “Avārijas brigāde”, aicinās uz sidrdara Mr. Plūmes degustācijām, kā arī informēs par citiem tūrisma jaunumiem un notikumiem novadā.
Lasīt vairāk >>>

 Atklāj Rēzekni – pilsētu Latgales sirdī!

Rēzekne ir Latgales garīguma, kultūras un izglītības centrs, kas pēdējos gados ir piedzīvojis straujas izmaiņas, piedāvājot pilsētas viesiem izbaudīt vietu, kur savienojas mūsdienīgais ar tradicionālo. Rēzeknes pilsēta izstādē “Balttour 2017” tiks pārstāvēta ar atsevišķu stendu, kurā izstādes apmeklētāji tiks iepazīstināti ar pilsētas tūrisma aktualitātēm, kā arī iesaistīti dažādās aktivitātēs.
Lasīt vairāk >>>

 Abavas senlejas stendā uzzini par Sabiles un Kandavas novada tūrisma iespējām!

Ceļotāji aicināti hallē „Apceļo Latviju!” apmeklēt Abavas senlejas stendu (Nr. C6), kurā varēs uzzināt par Abava ielejas – Sabiles un Kandavas novada – tūrisma iespējām! Piedāvājums ir plašs un interesants!
Lasīt vairāk >>>

 „PanCars” aicina uz „Balttour 2017”!

Izstādē „Balttour 2017” ikvienam būs iespēja iepazīties ar „PanCars” personīgi. Izstāstīsim par regulārajiem pakalpojumiem, kā arī gaidāmajiem šī gada lielajiem projektiem. Visi apmeklētāji būs aicināti uz viena no auto uzzīmēt vai uzrakstīt, kurā pasaules malā viņi vēlētos, lai PanCāriņš uztaisa pašiņu jeb selfiju. Kāpēc? Jo klīst baumas, ka viens no mūsu mazulīšiem došoties apceļot puspasauli!
Lasīt vairāk >>>

 Laipni lūgti uz “Daugavas lejteces” klāja!

Arī šajā gadā sešas Pierīgas pašvaldības – Ķekavas, Salaspils, Stopiņu, Baldones, Ikšķiles un Ogres – apvienojušās vienā stendā, lai kopā popularizētu Daugavas lejteces tūrisma reģiona piedāvājumu. Lai arī vēl oficiālā kuģošanas sezona nav sākusies – izstādes apmeklētājiem to būs iespēja atklāt tieši šeit – uzkāpjot uz īsta vikingu kuģa!
Lasīt vairāk >>>

 Iepazīsti Aizputes novadu izstādē „Balttour 2017”!

Šogad izstādē „Balttour 2017” Aizputes novadu pārstāvēs vīna darītava “Aizputes Eko vīns” un Aizputes novada Tūrisma informācijas centrs, kā arī aktīvākie novada tūrisma uzņēmēji. Stenda noformējumu un zīmējamo pastkaršu komplektu “Izkrāso Aizputi” izstādei sagatavojusi māksliniece Sarmīte Munde.
Lasīt vairāk >>>

 Pāvilostas novads aicina sajust un izgaršot jūras tuvumu!

Pāvilostas novada stendā aicinām nobaudīt mūsu meistaru kūpinātās zivis, cepto maizi. Tiks piedāvāta iespēja piedalīties momentloterijā un laimēt kādu jauku balvu – Pāvilostas novada suvenīru, kādu aktivitāti vai pasākuma apmeklējumu. Aicinām iepazīt mūsu jaunāko tūrisma piedāvājumu! Gaidīsim jūs stendā Nr. C10 hallē „Apceļo Latviju”!
Lasīt vairāk >>>

 SeatZac – Tava radošā un mobilā atelpas zona!

Mūsdienās dzīve ir ļoti nemierīga, un tāpēc mēs SeatZac uzskatām, ka ikviens ir pelnījis atelpu no šāda ritma. Ar jaunajiem SeatZac produktiem (vispirms Baltijas valstīs) vēlamies ikvienam sniegt iespēju radīt savu atelpas zonu jebkurā vietā pēc izvēles!
Lasīt vairāk >>>

 Izstādē „Balttour 2017” atklāj Gruzijas tūrisma piedāvājumu!

Gruziju, kas atrodas Eiropas un Āzijas krustcelēs, raksturo unikalitātes un daudzveidības salikums. Valsts, kas pazīstama kā vīna šūpulis, ceļotājiem piedāvā Kaukāza kalnu grēdu, Melnās jūras piekrasti, dziedniecisku klimatu un minerālavotus, nacionālos parkus un UNESCO pieminekļus, bagātīgu kultūru, gardus ēdienus un slaveno gruzīnu viesmīlību.
Lasīt vairāk >>>

 Aizbrauciet uz Nepālu, un Jūsu domas par ceļošanu vairs nekad nebūs tādas kā agrāk!

Apmeklējiet Nepālas stendu izstādē "Balttour 2017", iepazīstiet Nepālu un uzziniet vairāk par savu sapņu ceļojumu uz valdzinošajiem Himalajiem, kā arī pārgājieniem!
Lasīt vairāk >>>

 TARTU – kaut kas ikvienam

Burvīgā Tartu jeb svarīgākā pilsēta Dienvidigaunijā piedāvā virkni iespēju Jūsu nākamajam aizraujošajam piedzīvojumam Igaunijā. Vai zināt, ka mums ir labākais un lielākais SPA Dienvidigaunijā un no tā paveras lielisks skats uz pilsētas centru? Vai kādreiz esat redzējuši dabiska izmēra mamutu, secējuši īstu aci, cepuši maizi vai lutinājuši savas garšas kārpiņas ar labākajām garšām? Varbūt tas bija pārāk sen?! Apmeklējiet TARTU stendu izstādē, pieskarieties Tartu dvēselei un iegūstiet visu nepieciešamo informāciju, lai izplānotu visu laiku labāko ceļojumu! Un, protams, neizpaliks ar traki sprādzieni un aizraujoši eksperimenti zinātnes centrā AHHAA! Nepalaidiet mūs garām!
Lasīt vairāk >>>

 Viesnīca „Vanagupe” ielūdz jūs uz īsām romantiskām brīvdienām Lietuvas jūrmalā

Meklējat labāko vietu, kur pavadīt brīnišķīgu nedēļas nogali netālu no mājām? Viesnīcai „Vanagupe” ir īstais piedāvājums jums! Laipni lūgti Palangā – iecienītākajā Lietuvas piejūras kūrortā, kur varēsiet pavadīt neaizmirstamu laiku viesnīcā „Vanagupe”!
Lasīt vairāk >>>

 SPA komplekss „LUCKY”

Ļaujiet mums iepazīstināt jūs ar „LUCKY” – vienu no vecākajiem termālajiem SPA kompleksiem Slovākijā. Kompleksā „LUCKY” jūs varat izbaudīt SPA procedūras un atpūsties dažādās bagātīgās minerālu vannās. Iesakām izmēģināt mūsu āra baseinus, vienlaikus izbaudot maģisko Slovākijas lauku ainavu. Lai garantētu apmeklētāju apmierinātību, mēs piedāvājam dziedniecisko minerālūdeni apvienojumā ar modernu veselības aprūpi, koncentrējoties uz katra pacienta individuālajām vajadzībām un izmantojot 300 gadus senas SPA tradīcijas.
Lasīt vairāk >>>

 Apmeklējiet pārsteidzošo Indiju kopā ar „Red Rose Tours” un „Travels Pvt. Ltd.” – jūsu draugu Indijā!

Piedāvātie produkti:
Zelta trijstūris
Indija un Nepāla
Zelta trijstūris un Goa
Ziemeļindija
Ājurvēda
Himalaji
Luksusa vilciens – Royal Rajasthan on Wheels
Lasīt vairāk >>>

 ČEHIJAS REPUBLIKA – STĀSTU ZEME

Čehijas Republika ir moderns un dinamisks galamērķis ar bagātu vēsturi un unikālu dabu. Galvenais Čehijas Tūrisma aģentūras mērķis ir radīt jaunu skatījumu uz Čehijas Republiku, it īpaši tās izaugsmi no postkomunisma galamērķa par tūristiem pievilcīgu vietu.
Lasīt vairāk >>>

 Ahoi! Sveicināti Vinetu ciematā – Ziemeļamerikas indiāņu apmetnē!

Apmeklējiet mūsu stendu (Nr. J23), lai uzzinātu vairāk par bagātīgo un krāsaino Ziemeļamerikas indiāņu kultūru. Mēs stāstīsim stāstus, spēlēsim tradicionālās bungas un dejosim. Sākot no plkst. 12.00, ik stundu varēsiet vērot 15 minūšu ilgu uzvedumu.
Lasīt vairāk >>>

 Šauļi vilinās ar jaunām garšām un aktivitātēm

Šauļu (Šiauliai) stends Nr. H32 aicinās iepazīt pilsētu no jauna un izjust tās atmosfēru jaunās ekskursijās, kuras sagatavojis Šauļu Tūrisma informācijas centrs. Piemēram, degustāciju ekskursija ar Antaninas kundzi „Šauļi – retro stāsti un garšas” atklās aizmirstas garšas un interesantus faktus par starpkaru perioda Šauļiem. Lai iepazītu pilsētas paražas un izklaides, jādodas ekskursijās „Aiz aizmirstības plīvura” un „Šauļu leģendas”, savukārt ekskursija „Šauļu literārie pārsteigumi” aicina iepazīt Šauļu literāro pusi. Kādēļ Šauļus sauc par Saules pilsētu, jūs uzzināsiet ekskursijā „Kā Liepori dāvāja Šauļiem sauli”!
Lasīt vairāk >>>

 „IDW Esperanza Resort & SPA” – greznākais SPA Lietuvā

„IDW Esperanza Resort & SPA” ir boutique 5*PLUS viesnīca, kas veido daļu no „Small Luxury Hotels of the World” zīmola. Saņemiet īpašu atlaidi izstādē „Balttour 2017” un palutiniet sevi tā, kā esat pelnījuši!
Lasīt vairāk >>>

 Koknesē klusa pastaiga var pārvērsties aizraujošā piedzīvojumā!

Kokneses novads izstādes „Balttour 2017” apmeklētājus iepazīstinās ar Vidusdaugavas tūrisma karti un pasākumu plānu, kurā apkopots maršruts, ietverot Pļaviņu, Kokneses, Aizkraukles un Skrīveru novadus. Esam sagatavojuši speciālus maršrutus makšķerniekiem un brīvdienu piedāvājumu ģimenēm.
Lasīt vairāk >>>

 Madonas novada stendā “No Gaiziņa līdz Lubānam” varēs laimēt ekskursijas un piedzīvojumus!

Madona ir ziemas galvaspilsēta - nāciet un uzziniet par šī gada ziemas aktīvās atpūtas piedāvājumu! Slēpošanas priekus Madonas apkārtnē piedāvājam 7 aktīvās atpūtas uzņēmumos. Mūsu ziemas jaunums – “Viešūra kalna” slidotava!
Lasīt vairāk >>>

 Atrodi laiku Alūksnē!

Alūksne – pilsēta, kas Latvijā atrodas visaugstāk virs jūras līmeņa, kurā blakus dabas dotajam krāšņumam tieši pēdējos gados ir tapuši jauni vai atjaunoti interesanti apskates objekti. Vairāk nekā 800 gadus vecajā pilsētā atklāts jauns skatu tornis, gājēju tilts, kas savieno Pilssalas atpūtas un sporta kompleksu ar Tempļakalna parku un priecē ar apgaismojumu un mūziku, renovētas pilis un daudz kas cits. Ezera krastā rekonstruēta Brūža ēka, kurā mājvietu radis Alūksnes Kultūras centrs, kas sola ikvienam tā apmeklētājam piedzīvot dvēseles lidojumu kādā romantiskā koncertā vai piedzīvojumiem bagātā teātra izrādē.
Lasīt vairāk >>>

 Ieplāno Liepāju Rīgā! Garlaicīgi pie mums nav pat prasīgam ceļotājam!

Ikvienā gadalaikā Liepāja un tās apkārtne piedāvā kādu pārsteigumu – sākot no mūzikas festivāliem, azartiskām autorallija sacensībām, aktīvās atpūtas veidiem uz ūdens, zemes vai gaisā līdz piesātinātam kultūras un sporta pasākumu kalendāram visus 12 mēnešus. Katrs var atrast sev ko tīkamu!
Lasīt vairāk >>>

 29. janvārī notiks „PanCars” Ziemas Rallis sadarbībā ar izstādi „Balttour 2017”!

Rallī Tevi aizvedīsim gan ziemīgi atspirdzinošos, gan vasarīgi uzlādējošos piedzīvojumos! Izveido komandu 2-3 cilvēku sastāvā un piesakies sacensībām šeit!
Lasīt vairāk >>>

 Mācies spāņu valodu un ļaujies Andalūzijas šarmam!

Īpaša spāņu valodas apguves programma Rondā, kas ietver intensīvas mācības un unikālas pēcpusdienu baudīšanas aktivitātes katru dienu! Mēs, draudzīgais valodu mācību centrs “BaltImage” gaidīsim Jūs pie stenda J18, lai iepazīstinātu ar mūsu unikālo piedāvājumu spāņu valodas intensīvai apguvei neaizmirstami skaistajā Rondas pilsētā Andalūzijā.
Lasīt vairāk >>>

 Atklājiet Armēnijas vēstures un kultūras burvību ar „Spinnaker Travel Armenia DMC”!

Armēnija jūs pārsteigs ar vēsturi, vēstures pieminekļiem, elpu aizraujošām ainavām un iedzīvotāju viesmīlību.
Lasīt vairāk >>>

 Sakrāj Gulbenes novada pērles!

Hallē “Apceļo Latviju” A20 stendā aicinām sākt krāt Gulbenes novada pērles un laimēt velosipēdu un planšetdatoru. Stendā varēs nobaudīt Gulbenes novada mājražotāju sarūpētos labumus, kā arī iepazīties ar Bānīša laupītājiem, kas sev līdzi būs atveduši ne mazums aizraujošu stāstu, kas piedzīvoti, dodoties izbraucienā ar šaursliežu vilcienu.
Lasīt vairāk >>>

 Atklājiet Vjetnamu un Indoķīnu tūrisma izstādē „Balttour 2017”!

Unikāla cilvēku, ainavu, skaņu un aromātu daudzveidībā, Vjetnama ir mierpilna un apburoša Dienvidaustrumāzijas valsts, kurā ikviens ceļotājs radīs daudz aizraujošu iespēju, no kurām izvēlēties kaut ko tieši sev piemērotu. Vjetnamu var izbaudīt dažādi – ļauties piedzīvojumiem, izzināt vēsturi un kultūras mantojumu, baudīt dabu vai veldzēties pludmalē.
Lasīt vairāk >>>

 Malaizija – patiesā Āzija!

Borneo lietus meži, kalni, neapdzīvotas paradīzes salas, daivings, eksotiksi augļi un unikāli zvēri – tas viss tevi sagaida Malaizijā! Un galvenais – tur vienmēr ir silts un ūdens temperatūra + 28°C.
Lasīt vairāk >>>

 Ūdens, kas dziedē - kūrortā "Dudince"

Kūrorts “Dudince” atrodas Slovākijas centrālās daļas dienvidos 140 m augstumā virs jūras līmeņa. Klimatisko apstākļu ziņā šī ir viena no siltākajām vietām valstī un atrodas ekoloģiski tīrā un zaļā zonā. Kūrorts “Dudince” ir viens no jaunākajiem, zināmākajiem un visvairāk apmeklētajiem Slovākojas kūrortiem.
Lasīt vairāk >>>

Palīgs dalībfirmām
Uzzini, kā sagatavot ziņu par savu piedāvājumu izstādē!

Aicinām Jūs sagatavot ziņu par jaunumiem, ceļošanas iespējām un aktualitātēm, ar kurām iepazīstināsiet izstādes apmeklētājus. Izmantojiet iespēju jau pirms izstādes ieinteresēt ceļotājus tā, lai „Balttour 2018” viņi uzmeklētu tieši Jūsu stendu!


Sagatavojiet informāciju, un mēs to publicēsim www.balttour.lv sadaļā „Dalībnieku ziņas” bez papildu maksas! Vairāk >>>
Pirkt biļetes
Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem