LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

Nodrošinātājs



Partneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

“Balttour 2018” tematiskās halles “Apceļo Latviju!” lielās skatuves programma*



2. februāris, piektdiena | izstādes darba laiks 10.00-18.00
(10.00–13.00 apmeklējums profesionāļiem; 13.00–18.00 apmeklējums visiem)

LaiksPasākums
11.00–11.20 Tūrisma izstādes-gadatirgus “Balttour 2018” oficiālā atklāšanas ceremonija
11.20–11.50 Balvas “Gada cilvēks tūrismā 2017” pasniegšanas ceremonija
13.30–13.40 Lielās skatuves atklāšana
13.40–14.10 Deju kopa “Dancari” (Preiļi)
14.15–14.45 Māsas Legzdiņas ar koncertprogrammu “Lai līksmo cilvēka sirds!” (Dobele)
14.50–15.20 Zinātnes centrs “AHHAA” (Igaunija)
15.40–16.00 Vokālais ansamblis “Dzeltenā zemūdene” (Salaspils)
16.10–16.30 Māsas Legzdiņas ar koncertprogrammu “Mīļā mana tēvu zeme!” (Dobele)
16.30–17.00 Deju grupa “Samira” no Fergānas (Uzbekistāna)


3. februāris, sestdiena | izstādes darba laiks 10.00-18.00

LaiksPasākums
10.30–11.00 Vokālā studija “Tev un man” (Rīga)
11.00–12.00 Suitu sievas, suitu vīri, suitu dūdenieki (Alsungas nov.)
12.00–12.30 A. Daņiļeviča deju skola “Dzirnas” (Rīga)
12.50–13.20 Zinātnes centrs “AHHAA” (Igaunija)
13.25–13.55 Tautas deju grupa “Pastalnieki” (Jēkabpils)
13.55–14.10 Suns un saimnieks (“Talsi VAU”)
14.10–14.30 Īru deju studija “Ceili Rue” (Rīga)
14.30–14.50 Brīvās gribas ansamblis “Stiprās sievas” (Rīga)
14.50–15.05 Suņu modes skate kopā ar SIA “Betolli” (“Talsi VAU”)
15.25–15.50 Etnoprieka grupa “Ogas” (Rīga)
15.50–16.20 Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Medaga” un jauniešu deju kolektīvs “Tracis” (Jelgavas nov.)
16.25–16.55 Tautas mūzikas ansamblis “Kokle” (Aloja)


4. februāris, svētdiena | izstādes darba laiks 10.00-17.00

LaiksPasākums
10.30–11.20 Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Laipa” (Jelgavas nov.) un senioru deju kopa “Ozolnieki” (Ozolnieku nov.)
11.20–11.30 Mūsdienu deju grupa “Mirāža” (Baloži)
11.30–11.50 Akordeonists Jānis Jakovļevs (Rīga)
11.50–12.15 Deju kopa “Gaida” (Preiļi)
12.15–12.30 Senioru deju grupa “Ābeļzieds” (Ķekavas nov.)
12.50–13.20 Zinātnes centrs “AHHAA” (Igaunija)
13.25–14.45 Vidējās paaudzes deju kopa “Degsme” un senioru deju kolektīvs “Degļi” (Baldone)
14.50–15.10 Koklētāju ansamblis “Dzītari” (Baldone)
15.20–15.40 Senioru deju kolektīvs “Ziemeļblāzma” un bērnu deju kolektīvs “Bitīte” (Rīga)
15.40–16.00 Līnijdeju kolektīvs “Latte” (Ķekava)


* Programma ir sagatavota saskaņā ar dalībnieku iesniegto informāciju līdz 01.02.2018.
Programmā ir iespējamas izmaiņas.
Priekšnesumu programmas vadītāja Igeta Gaiķe (e-pasts igeta.g@inbox.lv)







Galerija





„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem