Pirmo reizi izstādē – “Lidolande” karuselis!


Izstādē “Balttour 2020” šogad pirmo reizi piedalīsies arī atrakciju parks “Lidolande”, kas atrodas Rīgā, Atpūtas centra “Lido” teritorijā.

Vienu no uzņēmuma atrakcijām – karuseli “Zirdziņi” – izstādes ietvaros būs iespējams apskatīt un pat izmēģināt, turklāt pilnīgi bez maksas! Karuselis ir īpašs ar to, ka tā noformējumā saskatāmi dažādi Rīgas tūrisma objekti.


Izstādes laikā būs iespēja uzzināt arī par citām atrakciju parka atrakcijām, kā arī “Lidolande” stendā nofotografēties pie foto objektiem – Vilcieniņa vai Bocmaņa.
Atrakciju parks “Lidolande” sāka veidoties 2011.gadā. Kopš tā laika atrakciju klāsts ir mainījies un audzis, un šobrīd “Lidolande” pieejamas atrakcijas dažādām gaumēm un vecumiem.

Atrakciju parks “Lidolande” strādā visu gadu, piedāvājot sezonai atbilstošas atrakcijas, bet jāņem vērā, ka atrakciju darbība ir atkarīga no laika apstākļiem. Šobrīd ziemas laikā apmeklētājiem ir atvērtas 5 līdz 12 atrakcijas, savukārt vasaras laikā te atrodamas pat vairāk kā 20 atrakcijas! 

Atrakciju parkā “Lidolande” atrodas vairāki karuseļi, batuti, velokarti, autodroms, atrakcija Tornis, kā arī dažādas balvu atrakcijas, kur katram ir iespēja izmēģināt savu veiksmi un precizitāti. Vasarā atrakciju klāsts tiek papildināts ar dažādām piepūšamajām atrakcijām un objektiem, ūdensbumbām, laiviņām un citām atrakcijām.

Vairāk:
www.lidolande.lv
www.facebook.com/Lidolande
www.instagram.com/Lidolande