Sajūti Latgali Rēzeknē!


Rēzekne ir Latgales sirds, kas apvieno tradicionālo ar mūsdienīgo un ikvienam ļauj piedzīvot Latgali visās tās krāsās, skaņās, garšās un sajūtās! Rēzeknes pilsēta izstādē “Balttour 2020” tiks pārstāvēta ar atsevišķu stendu, kurā izstādes apmeklētāji tiks iepazīstināti ar pilsētas tūrisma aktualitātēm, kā arī iesaistīti dažādās aktivitātēs.

Rēzeknes Tūrisma attīstības centra darbinieki labprāt ikvienam pastāstīs par 2020. gada spilgtākajiem notikumiem Latgales vēstniecībā GORS, dažādām tematiskām ekskursijām pilsētas ietvaros, kā arī, kur vislabāk izbaudīt latgaliešu viesmīlību. Pilsētas stendā apmeklētājiem būs iespēja saņemt dažādus informatīvus bezmaksas materiālus, kā arī piedalīties loterijā, kuras ietvaros būs iespējams laimēt īpašas Rēzeknes Tūrisma attīstības centra un pilsētas uzņēmēju sagādātās balvas.

Nevienam vairs nav noslēpums, ka Rēzekne ir Latgales kultūras galvaspilsēta, kas piedāvā bagātīgu programmu kultūras gardēžiem. Latgales vēstniecības GORS repertuārs atspoguļo plašu spektru ar vietējo un ārzemju mākslinieku koncertiem un viesizrādēm, Rēzeknes teātris arī šajā sezonā aicina skatītājus uz vairākām augstvērtīgām pirmizrādēm, kā arī Latgales Kultūrvēstures muzejs vienmēr gaida interesentus, lai vēstītu gan par tradicionālajām vērtībām, gan laikmetīgajām tendencēm Latgales mākslā un kultūrā.

Rēzeknē ir arī pietiekoši daudz iespēju pavadīt savu laiku aktīvi. Nesen uzceltais āra peldbaseins, veikborda trase, brīvā laika pavadīšanas kompleksi bērniem u.c. ļauj atpūsties un pavadīt savu laiku saturīgi, neatkarīgi no tā, vai tās būtu brīvdienas ar ģimeni, ciemošanās pie radiem vai izbrauciens pa Latgali ar draugiem.

Visu par Rēzeknes pilsētu un tās tūrisma piedāvājumu varēsi uzzināt, apmeklējot Ķīpsalas izstāžu halles “Apceļo Latviju” stendu Nr. C14!

Vairāk informācijas:
www.rezekne.lv
www.facebook.com/RezeknesKulturasUnTurismaCentrs