LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

Nodrošinātājs
Kas jādara, lai piedalītos izstādē?

Solis 1 - Saprotiet, kādi ir Jūsu uzņēmuma dalības mērķi izstādē (prezentēt tūrisma produktus, pārdot ceļazīmes, iegūt jaunus klientus, atrast jaunus sadarbības partnerus, novērot konkurentu veikumu, sajust tūrisma nozares tendences u.c.)

Solis 2 - Sazinieties ar izstādes rīkotājiem, lai rezervētu stendu, pārrunātu tā iespējamo atrašanās vietu un citus būtiskus jautājumus. Vai arī nosūtiet tiešsaistes pieteikuma anketu, un projekta vadītājs sazināsies ar Jums!

Solis 3 - Kad laukums jau ir rezervēts, laiks padomāt par to, kā izskatīsies stends, – cik liels tas būs un kā to aprīkot. Pasūtiet papildaprīkojumu!

Solis 4 - Laiks gatavoties izstādei! Apmāciet stenda darbiniekus, sagatavojiet izdales un prezentācijas materiālus, pārdomājiet aktivitātes, ko veiksiet izstādes laikā. Izsūtiet saviem ilggadējiem vai potenciālajiem klientiem ielūgumu uz izstādi! Sagatavojiet nelielu ziņu par Jūsu uzņēmuma aktualitātēm un plānotajiem piedāvājumiem, izstādē "Balttour" mūsu PR projektu vadītājai, un tā tiks publicēta mājaslapā sadaļā "Dalībnieku ziņas".Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem