LAT
RUS
ENG

Tematiskās halles

Izstāde „Balttour” notiek divās tematiskajās hallēs – „Atklāj pasauli!” un „Apceļo Latviju!”. Katra zona pārsteidz tikai ar sev raksturīgo saturisko piesātinājumu un ļauj koncentrēt apmeklētāju uzmanību uz viņus interesējošiem piedāvājumiem. Tematiskais dalījums palīdz apmeklētājiem saprast, kas katram ir vispiemērotākais, – Latvijas sniegtās atpūtas iespējas un skaistā daba vai pasaules krāšņuma un nezināmā vilinājums.

 Atklāj pasauli!

Halle „Atklāj pasauli!” ik gadu pārsteidz ar bagātīgu ārvalstu ceļojumu piedāvājumu. Ceļojumu galamērķus un atpūtas programmas „Balttour 2018” prezentēs kolorīti dalībnieki no visas pasaules – gan Baltijas un NVS valstīm, gan Eiropas, Āzijas un Āfrikas valstīm.


Apceļo Latviju!

Tematiskā halle "Apceļo Latviju!" silti sagaidīs ikvienu izstādes apmeklētāju un iepazīstinās ar Latviju. Latvijas daudzveidīgumu izstādē prezentēs visi novadi – Latgale, Vidzeme, Kurzeme, Zemgale un arī skaistā galvaspilsēta Rīga, izceļot valstij tik raksturīgo un tūristiem pievilcīgo kolorītu – tūrisma objektus, jaunākās lauku ceļošanas un atpūtas iespējas, katra novada senās tradīcijas un spilgtākos pasākumus. Turklāt izstādē uz vietas apmeklētāji varēs iegādāties vietējos ražojumus un darinājumus, kā arī ekoloģiskus un mājās gatavotus pārtikas produktus. Izstādei ik gadu gatavojas arī skaistās Latvijas pilis, muzeji, pilsētas un tūrisma informācijas centri.


Visās izstādes dienās hallē „Apceļo Latviju!” darbosies skatuve ar plašu koncertprogrammu, kurā ar daudzveidīgiem un atraktīviem priekšnesumiem priecēs gan Latvijas novadi, gan ārzemju nacionālo stendu dalībnieki. Apmeklētāji ir aicināti baudīt dziesmas, dejas, teātri un dažādus citus pārsteigumus!


Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem