LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

Nodrošinātājs

Sadarbībā ar
Apciemo Gulbeni un iegriez laimes ratu!

Gulbenes novada PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” arī šogad būs sagatavojis dažādus jaunumus un aktivitātes “Balttour 2020” apmeklētājiem. Dodies uz halli “Apceļo Latviju”, apmeklē stendu A22, lai uzzinātu par aktuālo tūrisma piedāvājumu Gulbenē un iesaistītos aktivitātēs.

Šogad sava stenda apmeklētājus aicināsim nofotografēties uz vēsturiska fona un nosūtīt foto attēlu sev uz e-pastu, tādējādi uzzinot vairāk par izglītojošā un interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks” piedāvājumu, un iegriezt laimes ratu. Stāstīsim par lielākajiem pasākumiem Gulbenes novadā 2020. gadā, iepazīstināsim ar jaunākajiem tūrisma apskates objektiem un, to, ko saviem apmeklētājiem piedāvā pēc renovācijas darbiem apmeklētājiem atkal atvērtā Stāmerienas pils un SIA “Gulbenes- Alūksnes Bānītis”. Tāpat aicināsim piedalīties apceļošanas akcijā pa Gulbenes novada saimniecībām un nodegustēt dažādus Gulbenes novada gardumus. 


Uzzini vairāk par Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu un aktualitātēm www.visitgulbene.lv.

Uz tikšanos Gulbenē!Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīca


© Visas tiesības aizsargātas. Izstādes-gadatirgus un foruma "Balttour" preču zīmes un nosaukumus atļauts izmantot tikai ar ALTA un BT 1 atļauju.


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem