LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

Nodrošinātājs

Sadarbībā ar
Atklāj citādāku Latviju Latgalē

Kā ik gadu tūrisma izstādē “Balttour” būs iespēja sastapt arī Latgales reģiona tūrisma centru pārstāvjus no Viļakas, Balviem, Rugājiem, Kārsavas, Rēzeknes novada, Ludzas, Dagdas, Aglonas, Vārkavas, Līvānu, Preiļu, Krāslavas un Daugavpils novada.

Latgale – kā neliela daļa no Latvijas, bet tik plaša un dažāda. Te aizraujošas atpūtas iespējas atradīs pat visprasīgākais tūrists – no aktīvās līdz mierpilnai un nesteidzīgai atpūtai, no gardiem kulinārā mantojuma ēdieniem, līdz izciliem kulinārijas šedevriem. Te būs ko darīt gan ceļojošam pārim, gan ģimenei ar bērniem.

Latgale pārsteidz ar savu dažādību – vai zināji, ka Latgalē (Preiļos) ir Latvijā vienīgā metāla mākslas galerija “Nester Custom”? Galerijas saimnieks savām rokām ir veidojis katru no eksponātiem, par pamatu izmantojot dažādas auto un moto detaļas. “Nester Custom” ir izcils piemērs tam, ka metāls pareizajās rokās var iegūt visneiedomājamāko formu un veidolu.


Latgalē (Krāslavas novadā) ir arī Latvijā vienīgais Laimes muzejs ar nupat izveidotu īpašu Pastaigu-laimes taku, kur smelties mieru un enerģiju. Savukārt Lubāna mitrāja teritorija un viesu nams “Stikāni” būs labākā vieta, kur iepazīt dabas pārsteidzošo daudzveidību, dodoties gida pavadītā putnu vērošanas tūrē. Bet Daugavpils novada “Ambeļu skreine” ceļotājam piedāvā iepazīt atraktīvākās latgaliešu tradīcijas, dziesmas un dančus.

“Balttour” izstādes laikā viesmīlīgie latgalieši gaidīs Tevi ciemos, lai pastāstītu par šīm un citām atpūtas iespējām Latgalē. Apceļošanas maršruti, labāko pasākumu programma, interesantākās apskates vietas – nāc un uzzini pirmais!

Gaidīsim Tevi Ķīpsalas izstāžu halles “Apceļo Latviju” stendā Nr. C10!
Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīca


© Visas tiesības aizsargātas. Izstādes-gadatirgus un foruma "Balttour" preču zīmes un nosaukumus atļauts izmantot tikai ar ALTA un BT 1 atļauju.


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem