LAT
RUS
ENG

Pēc jauniem iespaidiem – uz Rēzekni!

Rēzekne ir pilsēta ar īpašu šarmu, viesmīlīgiem ļaudīm un kontrastiem bagātu pilsētvides ainu. Turpinot ikgadējo tradīciju, arī šogad pilsēta izstādē “Balttour” būs pārstāvēta ar atsevišķu stendu, izstādes apmeklētājus iepazīstinot ar pilsētas tūrisma aktualitātēm un iesaistot dažādās aktivitātēs.

“Balttour” apmeklētāji būs gaidīti Rēzeknes stendā, lai iepazītos ar koncertzāles “GORS izcilo kultūras pasākumu piedāvājumu 2019. gadam – gaidāms gan komponista Jāņa Lūsēna jubilejas koncerts, gan pianistu Osokinu virtuozā klavierspēle un pat pārsteidzošā “Ķīnas klasiskā deja,” ko dēvē par vārdos neaprakstāmu skaistumu. Šie un vēl daudzi citi kultūras notikumi ir tikai neliela daļa no iemesliem, kādēļ Rēzekni ir vērts iekļaut ceļojumu plānos.


Paralēli Latgales vēstniecībās “GORS notiekošajiem pasākumiem, pilsētas ielas, parki un pagalmi piepildīsies ar ļaudīm, skaņām, garšām un smaržām vairākos, plašos pasākumos. Aprīļa beigās no jauna kursies podnieku cepļi un tiks svinētas Latgales Podnieku dienas. Tāpat šogad pilsētā atgriežas Mākslas un mūzikas festivāls “SevenHills”, kurš priecēs ar teiksmaino dzīvo skulptūru parādi, ar ugunsšoviem, gaismas instalācijām un, protams, ar brīnišķīgiem dienas un vakara koncertiem. Bet jūnija vidū pilsētas ielas un gleznainas apkārtnes izpētīs Rēzeknes rogaininga sacensību dalībnieki. Savukārt no 2. līdz 4.augustam aicināsim nosvinēt kopā Rēzeknes pilsētas svētkus – šarmantā pilsētā ar 734 gadu pieredzi. Papildu tam izstādes stendā apmeklētājiem būs iespēja izzināt līdz šim vēl neizpaustos pilsētas simbola Rozes noslēpumus, aprunāties ar atsaucīgajām ‘tūrisma meitenēm’ un, protams, ielauzīties latgaliešu valodā, iespējams, arī laimēt sirdi ielīksmojošas dāvanas.

Visas izstādes garumā Rēzeknes Tūrisma attīstības centra komanda laipni gaidīs ikvienu interesantu un ar lielāko prieku iepazīstinās ar Rēzeknes pilsētas tūrisma iespējām izstādē-gadatirgū „Balttour 2019” Ķīpsalas izstāžu hallē!

Vairāk informācijas: rezekne.lv
facebook.com/RezeknesTIC

Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem