LAT
RUS
ENG

Jaunķemeri aicina baudīt dabas dziedējošo spēku!

Rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri” izstādes “Balttour 2019” laikā iepazīstinās apmeklētājus ar rehabilitācijas un veselības veicināšanas iespējām, kā arī ar īpašajiem un akcijas piedāvājumiem. Gaidām jūs hallē „Apceļo Latviju!”!

Tikai “Balttour 2019” laikā kūrorta rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri” piedāvās iespēju:

  • Iegādāties medicīniskās rehabilitācijas kursu sākot no 10 dienām (1-vietīgiem, 2-vietīgiem standarta vai uzlabotajiem numuriem) vai veselības veicināšanas programmas ar 10% atlaidi.
  • Iegādāties īpašo atlaižu kuponu (kupona cena 10 EUR), kas nodrošinās 10% atlaidi: medicīniskajai rehabilitācijai sākot no 10 dienām (1-vietīgiem, 2-vietīgiem standarta vai uzlabotajiem numuriem) vai veselības veicināšanas programmām.
  • Vienas dienas veselības veicināšanas kūres.
  • Iegūt kuponu bezmaksas procedūrām par katru pirkumu.
  • Mums ir vairāk kā 50 gadu pieredzei atbilstoša profesionalitāte, miers un klusums - priedes un jūra, un tam visam mēs tikai izstādes “Balttour 2019” laikā pievienojam 10% atlaidi.
Rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri” – dabas dziednieciskajiem faktoriem bagāta vieta, kur, pateicoties mūsdienīgām rehabilitācijas metodēm, var ne tikai uzlabot veselību, bet arī atgūties no ikdienas stresa un noguruma!

Kontaktinformācija:
KRC “Jaunķemeri”
Kolkas 20, Jūrmala, LV-2012
t.+37167733522, 26386222
sabine.salmane@jaunkemeri.lv
marketing@jaunkemeri.lv
www.jaunkemeri.lv
Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem