LAT
RUS
ENG

Iepazīsti Turaidas piedāvājumu un pasākumus!

Turaidas muzejrezervāts tūrisma izstādē "Balttour" ir piedalījies visus gadus. Arī šis gads nebūs izņēmums! Šogad muzejrezervāta darbinieki stendā gaidīs apmeklētājus, lai iepazīstinātu ar plašo ekspozīciju un pakalpojumu piedāvājumu, kā arī nozīmīgākajiem Turaidas pasākumiem šajā gadā.

Šis gads Turaidas muzejrezervātam ir īpašs, jo aprit 30 gadi kopš tā dibināšanas. Izstādes atklāšanas dienā piektdien, 2.februārī, plkst. 15.00 Turaidas muzejrezervāta stendā ikviens izstādes apmeklētājs aicināts piedalīties stenda prezentācijā „Turaidas muzejrezervātam – 30”, kurā tā direktore Anna Jurkāne stāstīs par muzejrezervāta vēsturi, darbību un nākotnes plāniem, tiks akcentēti galvenie pasākumi Turaidā, spēlēs muzejrezervāta draugi – mūziķis Edijs Everss un akordeonists Kaspars Gulbis, būs iespēja iegūt vērtīgas balvas, piedaloties interaktīvā jautājumu spēlē. Lai sevi iepriecinātu, katrs varēs sev izgatavot rotu Siguldas rotkaļa Vitauta Straupes vadībā.

Ķīpsalā visas trīs dienas Turaidas muzejrezervāta stendā viesus gaidīs muzejrezervāta speciālisti, stāstot par jaunumiem un aktualitātēm Turaidā vasaras sezonā. Viesojoties stendā, varēs darināt rotas, ieklausoties SIA „Baltu rotas” meistaru padomos. Sniedzot pareizas vai asprātīgas atbildes uz jautājumiem par Turaidas muzejrezervāta vēsturi, būs iespēja dāvanā saņemt bezmaksas ieejas karti ģimenei uz svētkiem 5. augustā „Šodien pils pieder bērniem!”.Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem