LAT
RUS
ENG

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti piedalīsies “Balttour 2018”!

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti izstādē “Balttour 2018” startēs kopējā Zemgales stendā, izceļot “Bauskas pudura” aktuālos tūrisma produktus.

Šogad Zemgales stenda noformējumam oriģinalitāti piešķirs gan krāsu gamma, gan tēma #ZemgaleAicina ar iespēju nosūtīt pastkarti. Katrai pašvaldībai ir īpaši izveidota krāšņa pastmarka, kas sevī ietver pašvaldības nosaukumu, ģerboni un konkrētajai teritorijai visraksturīgākā tūrisma objekta vai ainavas fotoattēlu. Gatavojoties izstādei, ir izgatavotas arī 22 veidu drukātas pastkartes, kuras bez maksas kā sveicienu varēs nosūtīt kādam īpašam cilvēkam, aicinot viņu apceļot šo vietu, tikai jāatceras paņemt līdzi drauga pasta adrese. Pastkarti turpat stendā varēs arī iemest speciālā pastkastītē, bet organizatori pēc izstādes slēgšanas nodrošinās tās nosūtīšanu adresātam. 


Starp “Bauskas pudura” pastkaršu fotogrāfiem gribētos izcelt Bauskas novada pastkartes autoru, baušķenieku Jāni Katkeviču, kas pagājušajā gadā uzdāvināja video “Bauska Aicina!”. Stendā īpašos TV tiks prezentēti vēl divi Jāņa video – “Zemgales Dižtirgus” un “Bauskas apkārtnes pilis rudenī”, kurus Bauskas TIC atzina par piemērotākajiem apkārtni prezentējošiem video tieši šim Zemgales stendam. 

Kā ierasts, stendā strādās zinoši tūrisma speciālisti no pašvaldībām un galvenajiem tūrisma objektiem, kuri stāstīs par tūrisma iespējām un jaunumiem gan savos, gan Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada objektos!

Šogad īpašs akcents izstādē tiks likts uz tūrisma maršrutiem un spēlēm. Izstādes apmeklētājiem tiks prezentēts jaunais buklets “Tūrisma maršruti Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā”, būs iespēja uzspēlēt Rundāles pils muzeja otro galda spēli “Zosu spēle Rundāles pilī pie hercogienes”, un īpašo Bauskas riekstu spēli. Tās uzvarētajiem būs iespēja iegūt kādu balvu no “pārsteiguma kastes” – balviņas no visām pudura pašvaldībām, kā arī dāvanu kartes un suvenīrus no Rundāles pils, Bauskas Motormuzeja, Bauskas muzeja, Bauskas rātsnama un Bauskas alus. 

Izstādes apmeklētājiem būs pieejami dažādi tūrisma materiāli, tradicionālo un lielāko pasākumu plāns, īpaši izcelti tiks Bauskas vasaras pasākumi un Vecumnieku novada “Meteņi”. Piektdien un svētdien būs iespējams nogaršot “Bauskas alus” jaunos dzērienus. 

Tiekamies pie Bauskas pudura kopējā Zemgales stendā!
Lieto tēmturi #ZemgaleAicina un #BauskaAicina, kad dalies ar iespaidiem par izstādi vai ceļojumiem pa Zemgali. 

Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem