LAT
RUS
ENG

Atbrauc uz laukiem un Kandavas vecpilsētu jau šogad!

Kandavas novada stenda apmeklētājus aicināsim atbraukt uz laukiem. Varēsiet rast mirkli miera, izbaudīt siena smaržu un lauku ļaužu viesmīlību.

2017. gadā Kandavas novads saņēmis Kurzemes tūrisma asociācijas gada tūrisma kvalitātes novērtējuma balvu „Lielais Jēkabs” nominācijā „Dižais Kurzemes maršruts māmiņām” - „No laukiem uz laukiem Kandavas pusē”. Maršrutā var apmeklēt lauku māju „Indāni” (saimniece Signe Ezeriņa) Kandavas pagastā, Kandavas vecpilsētu un lauku sētu „Kangari” (saimniece Antra Gaisa) Cēres pagastā.

Izstādē būs iespējams nobaudīt un iegādāties
„Kangaru” augļu un ogu sukādes, kā arī čatnijus. “Balttour 2018” apmeklētāji varēs nogaršot arī citas Kandavas novadam raksturīgas lietas: svilpeni (Kandavas novada amatnieku īpašais piedāvājums) un kūpinātu kazas sieru (Vānes pagasta saimniecība „Birznieki”). Varēs degustēt un nopirkt vīnu darītavas „Tēviņi” (Zemītes pagasts) lieliskos vīnus – arī „Aveņu dzirkstošo vīnu”, kas 2017. gadā ieguvis godalgu. Būs Abavas senlejas tējas un rokdarbi.

Informēsim par tūrisma piedāvājumiem un pasākumiem Kandavas novadā. Arī laukos nevaram iztikt bez mūsdienu tehnoloģijām, tāpēc mūsu stendā tam būs neikdienišķs risinājums!

Kandavas novads dzīvo ar garšu – atnāciet un pārliecinieties arī Jūs! Uz tikšanos “Balttour 2018” tematiskajā hallē „Apceļo Latviju!”, stendā C8!

Vairāk informācijas:
www.kandava.lv
www.visitkandava.lv
www.kandavaskultura.lv


Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem