LAT
RUS
ENG

Atklāj Alūksnes tūrisma jaunumus!

No senu latgaļu cilšu apdzīvotas teritorijas līdz Eiropas Savienībai – Alūksnes ezera krastos vienmēr kūsājusi dzīvība. Šodien Alūksne ir mūsdienīga pilsēta, kas kopj un sargā savu vēsturi, kultūras mantojumu un dabas bagātības, ar prieku un lepnumu tās izrādot pilsētas viesiem. Ko darīt atradīsies gan kultūrvēstures entuziastiem un romantiķiem, gan dabas baudītājiem, gan aktīvās atpūtas cienītājiem un ģimenēm ar bērniem. Jaunais Alūksnes skatu tornis, gājēju tilts un Tempļa kalna parks ir kļuvis par populāru un iecienītu tūrisma objektu.

Ar vienu dienu Alūksnē nepietiek. Romantiskas noskaņas pārņem ikvienu, kurš šķērso izgaismoto un apskaņoto Tempļakalna ielas gājēja tiltu. Turpini pastaigu Tempļa kalna parkā, kur pašā virsotnē iemirdzas Rotonda jeb Slavas templis. Pie šīs emociju buķetes kā odziņa uz kūkas ir Alūksnes izgaismotās strūklakas, kas vienaldzīgu neatstās nevienu!

Ziemas periodā Alūksnes iedzīvotājiem sasildīties un uzlabot garastāvokli lieliski palīdz kāds karsts un gards dzēriens, kas var būt pagatavots gan vienkāršs un nevainīgs, gan arī ar nelielu piedevu salīgākajiem. Atbrauc uz Alūksni un nogaršo īpašo kokteili!

Piestāj hallē “Apceļo Latviju” B19 stendā “Vidzemes šosejas pieturas” un uzzini vairāk par Alūksnes novada dabu, kultūrvēsturi un tūrisma piedāvājumu!

Piestājot Alūksnes stendā, Alūksnes ezera pirāti tevi ieraus aizraujošā pirātu atrakcijā, kas tev liks justies kā uz kuģīša “Marienburg” klāja. Pēc dienas steigas visas laimes čakras Tev palīdzēs atvērt pirtniece Santa Melece, kas piedāvās lielisku “nopēršanu” un izgaršot pašas gatavotos dabīgos sīrupus. Alūksnes novada muzeju pārstāvji stāstīs un rādīs, kas jauns sagaidāms 2018. gadā un aicinās uz kādu tikai mūsu pusei raksturīgu atrakciju. Savukārt plosts “Kaija” aicinās izzināt Alūksnes vēsturi un izdziedāt latviešu zinģes. Piepildi laimes kausu līdz malām iegriežot Alūksnes laimes ratu un laimējot kādu no lieliskajām balvām!

Uzzini vairāk par to ko redzēt Alūksnē www.visitaluksne.lv


Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem