LAT
RUS
ENG

Dundagas novads – satikšanās vieta! Dūoņig mōkõr - kubbõsōmiz kūož!

Dundagas novadā, pašos Kurzemes ziemeļos sastopas zeme ar jūru, kuģu un putnu ceļi, saulriets ar saullēktu. Te sastopas līvu un latviešu tautas, divas valodas, zvejnieki ar arājiem un vigas ar kangariem. Dundagā sastopas septiņi ceļi un senie pils mūri - ar jaunu piepildījumu.

Dundagas novada stendā (Nr.C12) satiksies Ziemeļkurzemes dabas izcilība ar Lībiešu krasta kolorītu. Šogad ir 95. jubilejas gads gan Slīteres nacionālajam parkam, gan Lībiešu savienībai! Līdzās tādiem jau iecienītiem gada svētkiem kā Slīteres Ceļotāju dienas un Kukaiņu nakts būs arī jaunumi. Savukārt lībiskais un somugriskais kolorīts uzplauks gan Lībiešu svētkos Mazirbē, gan mākslas plenērā “Līvzeme”. Lībiešu savienības 95 gadu jubilejas ieskandināšana notiks jau 7. aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Protams, novadā būs arī īpašie pasākumi Latvijas simtgadei: gan Sklandraušu festivāls Dundagā, gan projekta “1836” kulminācija ar ugunskuriem līvu ciemos un Kolkasragā!

Ar visiem piedāvājumiem varēs iepazīties novada ceļvežos, būs Lībiešu kultūras centra bukleti “Lībiešu valoda” un “Lībieši”.

Neizpaliks arī gardumi un šis tas možumam!
Piektdien ar ES tradicionālās īpatnības produktu – sklandraušiem, kā arī Kolkas šprotēm piedalīsies Kolkas “Ūšu” saimniece, viena no TV raidījuma “Īstas Latvijas saimnieces” dalībniecēm Dženeta Marinska. Būs arī saimnieces sagatavotā seno recepšu grāmata „Aicinām lībiešu ķēķī! Tulgid līvõd kēkõ!”.
Sestdien apmeklētājus gaidīs Dundagas sklandraušu cepēja un pūteļa gatavotāja Elma Zadiņa un dzērveņu audzētāja Dace Savicka.

Stendā būs iespēja nobaudīt “Divu jūru eliksīru”, kas rada nepārvaramas ilgas būt un atgriezties divu jūru ieskautajā Lībiešu krastā!

Vairāk informācijas:
+371 29444395
+371 63232293
tic@dundaga.lv
Facebook: Visit Dundaga
Twitter: Dundaga TIC
www.visit.dundaga.lv
Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem