LAT
RUS
ENG

Pāvilostas novads aicina sajust vasaru un izgaršot jūras tuvumu!

Pāvilostas novada stendā aicinām nobaudīt mūsu meistaru kūpinātās zivis un cepto maizi. Tiks piedāvāta iespēja piedalīties nelielā aktivitātē – izzināt Pāvilostas novada apslēptos dārgumus un laimēt kādu jauku balvu no Pāvilostas novada. Aicinām iepazīt mūsu jaunāko tūrisma piedāvājumu – apmeklējiet stendu Nr.C10 hallē „Apceļo Latviju!”.

Izstādes “Balttour 2018” apmeklētājiem piedāvāsim Pāvilostas novada bukletu latviešu, krievu, angļu un lietuviešu valodā. Tajā apkopotas interesantākās apskates vietas, aktivitātes maziem un lieliem tūristiem, jaunumi mūsu tūrisma piedāvājumā, kā arī novada kultūras pasākumu plāns. Šogad apmeklētājus priecēsim ar Zvejnieku svētkiem, mūzikas un mākslas festivālu “Zaļais Stars”, pilsētas un pagastu svētkiem Pāvilostā, Sakā, Vērgalē, Ziemupē.

Aicinām uz ikgadējo tūrisma sezonas noslēguma pasākumu "Senās uguns nakts”, kura ietvaros jau ceturto gadu būs iespēja piedalīties jautrajā laivu braucienā „Pāvilostas asaka”! Gada nogalē ciemos aicina “Rūķupe” Ziemupē, kur valda ziemas brīnums.

Patīk aktīvā atpūta? Mēs piedāvājam:
• Doties jūrā ar zvejas kuģīti vai mierīgākos izbraucienos ar laivām.
• Izbaudīt burāšanas priekus ar TOPCAT katamarāniem, piedalīties burāšanas apmācībās.
• Iespēju izbaudīt Sakas, Rīvas, Durbes, Tebras upju tecējumu ar kanoe laivām, jūras kajakiem.
• Asākām izjūtām - veikparks.
• Vējainās dienās - sērfošanas prieki.
• Uzkāpt Akmeņraga bākā, apskatīt interesantu dzintaru un akmentiņu kolekciju.
• Doties velo izbraukumā ar savu vai īrētu velosipēdu pa novada velomaršrutiem, bet pēc brauciena atpūsties kādā no Pāvilostas kafejnīcām un naktsmājām.

Pavisam jauns piedāvājums šajā tūrisma sezonā ir no ’’Izdzīvošanas skolas pārstāvniecības’’, kur piedāvā apgūt izdzīvošanas pamatprincipus modelētā situācijā.

Esi zinātkārs? Iepazīsti Pāvilostas novada vēsturi, dabu!
Kultūras, vēstures un dabas mīļotājiem ir iespēja iepazīt Pāvilostas novadu gidu pavadībā. Aicinām apmeklēt Pāvilostas novadpētniecības muzeju un Laivu māju. Muzejs jaunajā sezonā priecēs ar divām jaunām ekspozīcijām, kuras būs aizraujošas jebkuram apmeklētājam. Tāpat varat iepazīt Vērgales muižas kompleksu un muzeju, kuros atrodas unikāli eksponāti. Ieskatu par Kurzemes zvejnieku darbu un sadzīvi variet rast Saraiķos izveidotajā ekspozīcijā “Kurzemes zvejnieku sēta”. Apskatiet arī senlietu glabātuvi Sakas pagasta “Ievlejās”!

Uzzini vairāk:
www.pavilosta.lv
Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem