LAT
RUS
ENG

Rauna – vieta, kur redzēt, dzirdēt un sajust. Stendā no mājražotāju gardumiem līdz gada ģeovietai!

Raunas novada stends būs atrodams “Vidzemes šoseju pieturu” stendā. Novads tiks reprezentēts ikvienam interesentam, tā, ka katrs sajutīs īpašo noskaņu, ko sniedz ģeogrāfiski mazā Raunas novada plašā spektra piedāvājums. Sākot ar baudu garšas kārpiņām no vietējiem mājražotājiem līdz baudai acīm no Raunas novada krāšņajiem dabasskatiem, vēstures pieminekļiem un pasākumu daudzveidības.

Izstādes laikā apmeklētājiem būs iespēja izzināt Raunas novadu no dažādiem skatupunktiem. Ikviens varēs iepazīties ar Raunas novada piedāvāto pasākumu klāstu, kurā tiek izcelti lielākie novada pasākumi, tādi kā, “Nakts kopības velobrauciens “Rīga - Rauna”, kas ir par godu 4. maija svinībām, auto rallijs “Vidzemes šosejas piedzīvojumu pieturas”, kas izvērsts pa četriem Vidzemes novadiem, gadskārtējais festivāls “Rodam Raunas novadā” (šogad tēma ¬– Ķiploks), mākslas plenērs, festivāls “Latvijas Goda aplis” un citi pasākumi, arī par godu Latvijas simtgadei. Apmeklētāji tiks iepazīstināti ar vietējiem novada mājražotājiem – būs iespēja satikt un uzdot jautājumus uzņēmējiem un degustēt produkciju.

Vēl tiks prezentēts jaunais Raunas novada tūrisma buklets, kurš aptver populārākos Raunas novada tūrisma objektus. Šogad īpašu uzmanību pievērsīsim Latvijā lielākajam avotu kaļķakmens veidojumam – Raunas Staburagam. Šo ainavisko šūnakmens kupolu biedrība “Ziemeļvidzemes ģeoparks” ir nosaukusi par Latvijas 2018. gada ģeovietu. Netiks piemirsts arī par citiem apskates objektiem, kuri ir ievērības cienīgi, lai izgaršotu, sajustu, apskatītu un piedzīvotu Raunas novadu.

Iepazīties ar Raunas novadu iespējams:
- www.rauna.lv
- www.facebook.com/raunastic
- www.facebook.com/raunasnovads

Iegriezies Raunas novada stendā izstādē “Balttour 2018” un iepazīsti tā apslēptos dārgumus!

Galerija

„Balttour” iesakaDeutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem