LAT
RUS
ENG

“JS-Kria Travel” palīdzēs jums iepazīt un iemīlēt Islandi!

Islandes uzņēmums “JS-Kria Travel” piedāvā krievu, lietuviešu, angļu un vācu valodā runājošu gidu pakalpojumus. Tas izveidots 2013. gadā un šo gadu laikā uzkrājis lielu pieredzi ceļojumu organizēšanā Islandē.

“JS-Kria Travel” speciālisti labi pārzina Islandi, vietējās priekšrocības un riskus, klimatiskos apstākļus un periodus, kuros vislabāk apceļot valsti, kā arī nacionālo virtuvi, vietējās kultūras dzīves norises un izglītības sistēmu. Vienmēr ir gatavi tikties ar klientiem, kas ieradušies Islandē, lai vēlreiz apspriestu visas ceļojuma detaļas.

Uzņēmums sadarbojas ar viesnīcām, kopmītnēm, ceļojumu rīkotājiem, pasažieru pārvadātājiem (auto, autobusu noma), kā arī aviosabiedrībām “Icelandair”, “WOWair” un “WIZZair”.

“JS-Kria Travel” speciālistu zināšanas un organizatoriskās prasmes garantē uzticamību, profesionālu gidu pakalpojumus un drošību ceļojuma laikā. Jūs noteikti izbaudīsiet Islandē pavadīto laiku!

Ja vēlaties vairāk iepazīt šo neizsakāmi skaisto valsti Islandi un iegūt īpašas atlaides, tad apmeklējiet “JS-Kria Travel” stendu izstādē “Balttour 2018”!

Uzzini vairāk:
www.kriatravel.com
info@kriatravel.com
jskriatravel@siminn.is















Galerija





„Balttour” iesaka



Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Partnerviesnīcas


Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem